poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 24 wrz 2007, 20:57 poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

mam problem chce podlonczyc neta z virgin przez karte wiecie o co chodzi ale internet nie chce ztrybic bo jest polski windows czy trzeba wgrac angielska wersje czy moze byc polska probowalem na kilka sposobow ale wyskakuje ze nie moze znalesc co robic

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 24 wrz 2007, 21:30 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

hehe, virgin daje ci plytke i kabelek od modemu na usb oraz ethernet, zeby odpalic neta z usb musisz zainstalowac progs z plyty ktory niejest kompatybilny z polskim OS, wiec poprostu pociagnij kabel typu ethernet (niebieski powinien byc) i podepnij pod wejscie ethernet w kompie/laptopie jak i w modemie, poczekaj chwile az ustali sie adres, modem zrobi sobie sam reset i powinno grac

pozdr
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 24 wrz 2007, 21:42 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

Taj jest zgadza sie,choc powiem ze w poprzednim operatorze nie musialam podlanczac "niebieskiego kabelka " i dzialalo jednak w virgin trzeba miec.pozdrówka :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 24 wrz 2007, 21:48 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

jesli piszesz o TW (TeleWest) to tez dalaczali kabelek z modemu jak i ethernet (skretka), jesli poprzedni operator to inny niz TW lub Virgin to ja juz nie wiem :)

ps dziwny zbieg okolicznosci, ze wszyscy w tym topicu dolaczyli 27 danego miesiaca ;)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 24 wrz 2007, 21:51 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

tak,mowa o TW bez kabelka mi chodzil ponad rok :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 25 wrz 2007, 07:12 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

wiecie ale probowalem tak robic i nic wyskakuje ze nie moize udtalic adresu a przez usb nie moge bo nie dali kabla ani plyty

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szamac » 25 wrz 2007, 07:39 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

ok,
wiec zrob tak.
zapytaj kolegow czy nie maja laptopa z angielskim OS i zapros takowego kolege i zainstaluj to na jego kompie, tzn. uruchom bo nic nie musisz instalowac :)
a pozniej podepnij swojego :D
pozdrawiam

szamac
Raczkujący
 
 
Posty: 52
Dołączył: 4 maja 2006, 09:44
Lokalizacja: coventry
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 25 wrz 2007, 08:03 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

dzieki za rade problem rozwiazany

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 30 wrz 2007, 20:23 Re: poradzcie co zrobic!!!!!!!!!!

Bartsun napisał(a):hehe, virgin daje ci plytke i kabelek od modemu na usb oraz ethernet, zeby odpalic neta z usb musisz zainstalowac progs z plyty ktory niejest kompatybilny z polskim OS, wiec poprostu pociagnij kabel typu ethernet (niebieski powinien byc) i podepnij pod wejscie ethernet w kompie/laptopie jak i w modemie, poczekaj chwile az ustali sie adres, modem zrobi sobie sam reset i powinno grac

pozdr


Nie wiem co to za roznica czy polski win czy angielski, ja wczesniej mialem kompa z polski z polska wersja wina xp i dzialal net i przez usb i przez karte sieciowa. , moze to virgin daje teraz inne modemy i dlatego nie dziala , wczesniej mialem z telewestu.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA