Debata Jarosław Kaczyński - Aleksander Kwaśniewski

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Hanus napisał(a):taaa, Kwasniewski stoi na czele komitetu wyborczego LiD-u i ja bym nie wydawala takich smialych sadow, kogo zobacze w sejmie nie sejmie, czy u tzw. wladzy...
Czego tu mozna byc tak na prawde pewnym. Dwa lata temu ludzie glosowali na PiS i PO majac swiadomosc, ze beda tworzyli koalicje... i co z tego wyszlo?... samoobrona i lpr.
To by sie tak nie zarzekala... bo mnie tam juz nic nie zdziwi
:roll:


Ja ciebie nie rozumiem, przepraszam
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Zebys zobaczyla Kwacha w sejmie musialby zostac prezydentem raz jeszcze a nie moze,
zostac premierem lub ministrem. Ministrem nie zostanie z zasady.
Wiec nie zobaczysz go jako POSLA ani Ministra. Jedyna szansa, to taka ze LiD wygralby wybory i Kwachu stanalby na czele rzadu.

Odnosnie debaty. Byla slaba i nikt nie wygral. Choc ludzie w PL w sondazach powiedzieli ze Kwachu.

Zapewne wierzycie w istnienie ukladu.... tak samo jak premier kaczynski wierzy w ten uklad.... Tylko jedyny uklad, ktorego wykazal istnienie to jest ten stworzony przez niego....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

Kaczka najlepsza jest ...pekinska.
Kazdy kto dorwie sie w Polsce do wladzy napycha swoj tylek a reszta go nie interesuje.
Bez wzgledu na partie.
Mysle,ze pewnego dnia powtorzy sie jakies powstanie albo rewolucja....
Czy to wazne kto wiecej i madrzej powiedzial,kto popelnil gafe....
Ja chce tylko jednego...Rzadu dzieki ktoremu moje dziecko bedzie moglo kiedys byc dumne ze swojego kraju i bedzie moglo spokojnie wybrac miejsce swojego pobytu.
Czy to tak wiele?
A kto bedzie u wladzy-malo wazne.Byle madrze rzadzil...
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Monia - ja przewiduje ze cos powazniejszego mogloby sie stac w kraju juz w roku 2010.
Powodem zas bedzie odebranie przez UEFA praw organizacji Mistrzostw Europy 2012.
Spowoduje to ogolne i ponadpartyjne niezadowolenie spoleczenstwa z rzadow i roznie moze byc....

Ale to moj czarny scenariusz dla calej sprawy. gorzej jak rzadzaca partia polityczna w tym czasie powie cos w stylu ze to wina poprzednikow, albo " no trudno, nie udalo sie, nie bylo wystarczajaco czasu" itp.

Oby nie....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

Podaje następną debatę Debata Jarosław Kaczyński - Donald Tusk

http://www.itvp.pl/event/wybory/

Moim zdaniem Kaczyński z błędami ale się trzyma. Tusk nie ma pojęcia o polityce.

[ Dodano: Pon Paź 15, 2007 22:38 ]
Jestem w trakcie szukania debaty Kwasniewski-Tusk.
Pisalo że bedzie na Onet pl. ale jak narazie nic nie mam, a juz chciałbym to zobaczyc :-P
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK