Prosze o pomoc jak dojechac

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 1 gru 2007, 15:00 Prosze o pomoc jak dojechac

witam chce podjac prace mieszkam na handsworth i potrzebuje dojezdzac do hams hall do miasta wiem jak dojechac i z miasta autobusem A 90 ale jak znalesc przystanek na jakiej ulicy sie miesci prosze o pomoc nr gg 7687303

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez mio » 1 gru 2007, 17:35 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

sprecyzuj pytanie bo nie wiadomo o co Ci chodzi, wiesz jak dojechac to o co chodzi?
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 1 gru 2007, 17:36 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

Jemu chodzi o to, gdzie jest przystanek 90.
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 1 gru 2007, 19:24 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

alexandra napisał(a):Jemu chodzi o to, gdzie jest przystanek 90.


A wcale nie bo 90A :twisted:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 1 gru 2007, 20:05 Mam prozbe Pilnee

Czy ktos moze pracuje w rejonie hams hall dokladnie na ulicy edison road miesci sie tam dhl i firma ktora pakuje ciuchy NIKE szukam połaczenia z centrum Bham a najlepiej z dzielnicy handsworh prosze o pomoc w tym temacie przeszukalem juz wszytsko i jedzie tam autobus 90 trzeba wysiasc na przsytanku Coleshill Parkway Station ale stad mapa pokazuje 3.6 mili wiec co robic prosze o pomoc

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 1 gru 2007, 21:22 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

Bartus pieknie:)
Oby ktos nam odpowiedzial :wink:
bo takto chyba taxowka:D:D
Pozdrawiam
Jak sie dowiesz daj znac na gadulca :wink: :wink:
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 2 gru 2007, 09:56 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

Masz tylko jedno wyjscie: autobus 777 z lotniska, akurat znalazlem rozklad jazdy

http://www.stagecoachbus.co.uk/timetabl ... 904WEB.pdf
http://www.bhx.co.uk/page.aspx?type=T0N ... vAEq667kE=

a jest jeszcze autobus 767

http://www.bhx.co.uk/Transportation/345.pdf strona 10 czarno na bialym
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 2 gru 2007, 11:40 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

mio no nie bądź już taki dokładny, mam czasami problemy z rozumieniem polskiego... wiesz, 19 lat w Anglii to trochę długo :)
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 2 gru 2007, 14:18 Re: Prosze o pomoc jak dojechac

No niestety taki juz jestem. Jak juz sie za cos zabieram to musze to dopiac na ostatni guzik. A bardzo czesto szczegoliki prowadza do olbrzymich problemow.
No ja tylko 5,5 roku ale mam sytuacje odwrotna czyli czasami problemy ze zrozumieniem tego drugiego jezyka.
Pozdrowienia.

P.S. Suszarke mam ale samochodu nie. Wiec musze z chodnika powiewac na samochody :mrgreen:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI