Szybka kasa

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 sty 2008, 23:56 Szybka kasa

Znalazlem na stronie gadatka.com, taki formularz odnosnie zrobienia ankiety dla ktoregos banku angielskiegom jak ktos jest tu w uk dluzej niz 3 lata , to moze wziasc udzial, 8 lutego a sie odbyc jakies apotkanie w Birmingham ok 1,5 h i za wtpelnienie kilku ankiet placa 45 funtow, wiec jak ktos chce zarobic dodatkowa kase niech wejdzie na ta strone: http://194.74.186.165/bvbin/bvigate.dll ... NOJ=1&pwd=

wystarczy sie zarejestrowac i oddzwonia. Do mnie juz oddzwonili 45 funow za 1,5 h to chyba niezle, wiecej info jak ktos chce na stronie www.gadatka.com

PS Linki puszczam w dobrej wierze i w celach informacyjnych , moze ktos skorzysta.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martinirosso » 24 sty 2008, 16:07 Re: Szybka kasa

a jak z jezykiem,poniewaz angielski znam ale z pisownia to ciezko,
Avatar użytkownika
martinirosso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 44
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:02
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 24 sty 2008, 18:15 Re: Szybka kasa

kobita dzwonila do mnie najpierw normalna Polka, potem druga angierlko polka, lepiej jej sie mowilo po angielsku niz po polsku, to spotkanie ma byc po polsku. warunek minimum 3 lata tutaj i jeszcze mi sie przypomnialo, ze potrzebuja facetow, zreszta wypelnic formularz moze kazdy jak oddzwonia to dobrze jak nie , to trudno.
Moim zdaniem warto sprobowac, ja nmic nie trace, a 45 L zawsze sie przyda
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 24 sty 2008, 21:42 Re: Szybka kasa

owszem, dogadalem sie ale po angielsku... polski tak troszke lanany ;) do zobaczyska

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI