Nie wiem czy ktos pomoze.....

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez tomaszko » 30 mar 2008, 18:03 Nie wiem czy ktos pomoze.....

[scroll]Witajcie rodacy jestem w Derby,bylem na wycieczce w Birmingham i podobalo mi sie bardzo pomyslalem hmm kiedys bym sie przeprowadzil tam ale tu mam prace maja dac kontrakt szkoda wiec zostaje......to bylo w styczniu! teraz przez kilkoma dniami dali wszystkim wypowiedzenia zamiast kontrakt staly po 2 temporary.........zawiedziony jestem okropnie ,nie mam juz sil dlaczego oni tak kantuja? slyszalem ze jest u was agencja ktora ma roboty drogowe scisle chyab przy torach jestem po geodezynej drogi i mosty wiem cos....pomozcie mi bo jak nie znajde musze wyemigrowac na Cypr tutaj mam kawalerke i samemu strasznie ciezko dziekuje za zrozumienie wiadomosci to na maile lub gg 2590242 nie siedze czesto na necie........[/scroll]

tomaszko
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 42
Dołączył: 6 sty 2008, 16:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pigggy » 30 mar 2008, 18:55 Re: Nie wiem czy ktos pomoze.....

poszukaj sobie pokoju na miejscu i poszukaj czegos powinienes szybko znalezc w tym zawodzie

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomaszko » 30 mar 2008, 19:33 Re: Nie wiem czy ktos pomoze.....

:razz: hmm nie bardzo cie rozumiem ? na miejscu tz. gdzie mieszkam????nie chce juz byc poniewierany w fabryce!

[ Dodano: Nie Mar 30, 2008 19:35 ]
chodzi mi o anencje nie wiem jak sie nazywa co kladzie tory kolejowe,w Ewerton czy cos? :o

[ Dodano: Nie Mar 30, 2008 19:36 ]
ale jest z Birmingham ta agencja.... :-)

tomaszko
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 42
Dołączył: 6 sty 2008, 16:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 1 kwi 2008, 04:11 Re: Nie wiem czy ktos pomoze.....

everton jest w liverpoolu chyba
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA