Co z tymi ubezpieczeniami

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez sylwia29 » 6 mar 2008, 18:52 Co z tymi ubezpieczeniami

Miałam auto ubezpiczone w firmie x ze znizkami po 8 miesiacach zachciało im sie bym im to okazac
I okazało sie ze moich znizek nie uznaja :mad:

Jak dzwoniłam powiedzieli ze nie moze minac 2 lata od wyrejestrowania auta w polsce a jak im znizki okazałam to zmienili ze rok. No obłed normalnie zmieniaja sobie zasady jak chca bo ja miałam na tamten czas rok i 6 miesiecy Jak ubezpieczałam auto to pieknie ładnie byle by umowe podpisac a potem udupiacz człowieke biednego Normalne to nie jest Czy ktos z was tez miał podobne problemy :cry:

sylwia29
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 lut 2008, 08:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 6 mar 2008, 21:58 Re: Co z tymi ubezpieczeniami

Ja jak probowalem ubezpieczyc samochod sam na wlasna reke to za chiny ludowe nie dalem rady. Dzwonilem do kilkunastu firm i za kazdym razem cos im nie pasowalo - a to prawo jazdy polskie, a to polskich znizek nie akceptuja albo ze nie jestem rezydentem. Owszem latwo jest ubezpieczyc fure ale kto zaplaci 3000 funtow za podstawowe ubezpieczenie samochodu wartego 600 funtow. No wiec zadzwonilem do Aplanu i panowie zalatwili wszystko za mnie, przyjeli moje znizki i jak narazie nikt o nic sie mnie nie dopytywal.

Nasluchalem sie juz opowiesci jak to polacy robia walki na ubezpieczeniach, podajac nie prawdziwe dane, falszywe znizki i placa barany po 300 funtow za rok i nikt sie do nich nie przypieprza.
MORAL ?
Biednemu zawsze wiatr w oczy.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 16 kwi 2008, 17:29 Re: Co z tymi ubezpieczeniami

No ja z A-planem to niemam miłych wspomnień bo pieprzyli głupoty że po wymianie prawka na angielskie nie uznają mi zniżek z polski tymbardziej że system bedzie mnie widział jakbym prawko miał od roku poprostu paranoja przeszedlem do Tesco i wszystko jest ok

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez diwad » 17 kwi 2008, 14:00 Re: Co z tymi ubezpieczeniami

przez tel pieprza same bzdury zeby tylko wybrac ich,,, jak nie masz czegos na papierze to nie masz nic... umowe trzeba przeczytac przed podpisaniem...

diwad
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 41
Dołączył: 1 sie 2007, 22:01
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE