Volleyball level 1 coaching UKCC

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 30 cze 2008, 22:17 Volleyball level 1 coaching UKCC

Mam mozliwosc robienia tej kwalifikacji, wie ktos moze cos wiecej o niej?
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alex16 » 1 lip 2008, 07:56 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

sadzac po nazwie to kurs na trenera na poziomie 1 z siatkowki:p gratuluje :P jak co to wal do mnie zawsze pomoge:p :-D

alex16
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 2 maja 2007, 22:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 1 lip 2008, 09:02 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

Jeśli do tej pory się czegoś nie nauczyłe w temacie siatkówki na przykład w Polsce to tu sie wiele nie nauczysz. Kilkugodzinne kursy na trenerów i sędziów w Anglii to poziom niższy ( dużo niższy) niż w Polsce na instruktora sportu. W wielu przypadkach widzimy kursantów po takich kursach których spotykamy tu w Anglii na meczach i widzimy jak sedziują i jaka maja wiedzę ... to ogólnie mówiąc porażka. Jeśli chcesz to zrobić tylko dla papieru to rób ale będziesz musiał/a doszkolić sie i nabrać praktyki samodzielnie. Swoją drogą ogladanie Polsatu i słuchanie komentarzy z meczów może dać wiecej niz taki kurs.

Pozdrawiam.
seniorgrzes
KS RAINBOW http://tecza.pbwiki.com
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 1 lip 2008, 10:54 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

respect dal ostatnie wypowiedzi hahahah
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 1 lip 2008, 11:32 po co robi sie kurs?

seniorgrzes napisał(a):Jeśli do tej pory się czegoś nie nauczyłe w temacie siatkówki na przykład w Polsce to tu sie wiele nie nauczysz. Kilkugodzinne kursy na trenerów i sędziów w Anglii to poziom niższy ( dużo niższy) niż w Polsce na instruktora sportu. W wielu przypadkach widzimy kursantów po takich kursach których spotykamy tu w Anglii na meczach i widzimy jak sedziują i jaka maja wiedzę ... to ogólnie mówiąc porażka. Jeśli chcesz to zrobić tylko dla papieru to rób ale będziesz musiał/a doszkolić sie i nabrać praktyki samodzielnie. Swoją drogą ogladanie Polsatu i słuchanie komentarzy z meczów może dać wiecej niz taki kurs.

Pozdrawiam.
seniorgrzes
KS RAINBOW http://tecza.pbwiki.com


po co robi sie taki kurs - ano po to aby moc na tym prawdopodobnie zarabiac, nabierac praktycznej wiedzy. bez tego nikt nie zatrudni Cie nawet do prowadzenia odpowiednika naszego Polskiego tzw. SKS. W Polsce kursy np. sedziowskie trwaja pol roku, rok a tu zdecydowanie mniej. A dlatego aby nie wyciagac kasy tylko aby czerpac z wiedzy takiego kursanta i go wykorzystywac od razu. Na kurs go i tak nie przyjma jesli nie bedzie mial podstawowej wiedzy [podsluchanej w polsacie ;-)]

Dla porownania - w Polsce kurs sedziowski dla koszykowki kosztuje chyba z 1200zetek teraz jesli nie wiecej a tu Lv1 - ok 50funi Lv2 ok 70-90 funi zalezy ktory oddzial EB go organizuje. Co do samej wiedzy i zdecydowania sedziowskiego np. w trenerce jest tak samo - papier daje tylko mozliwosci a rozwijac trzeba sie samemu - jak w kazdej dziedzinie.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 1 lip 2008, 12:32 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

W polsce gralem troche w siatkowke, tutaj tez grywalem. Robilem Btec Sport, glowne tematy byly o siatkowce wiec jakies pojecie mam. Chce robic ten kurs poniewaz chcialbym prowadzic jakies zajecia siatkowki w mojej bylej szkole, po naszym treningu trening mialy dzieciaki a dowiedzialem sie ze trzeba miec kurs. Wiec moglbym trenowac dzieci i moze jakis grosz wpadlby do kieszeni.
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 1 lip 2008, 19:52 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

Jak planujesz pracę w temacie siatki to rób ten kurs. Jeśli grałeś, grasz, chcesz grać to może też zainteresuje granie z nami. Co do projektów zajeć z dzieciakami to teź o tym myślelismy z kumplami z klubu ( nawet wczoraj wieczorem obgadywaliśmy ten temat he,he ) ale jak na razie to jakiekolwiek papiery mam tylko ja i nie dam rady i chyba nie za bardzo chcę jeszcze się bawić w sekcję z młodzieżą. Jak coś to możemy sie powymieniać pomysłami i może razem podziałac jak zrobisz ten kurs.

Powodzenia
Grzesiek
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 1 lip 2008, 20:08 Re: Volleyball level 1 coaching UKCC

Jak wszytsko pojdzie dobrze kurs jest 14 i 15 lipca.
Wiec po tym bylbym juz trenerem.
Pozdrawiam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT