jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 paź 2008, 09:57 jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

Pytanie chyba banalne a jednak.....

Mam telewizor samsung PS-42Q96HD i zestaw kina domowego samsung HT-TZ215, wydawało by sie ze wszystko gra, ale kiedy mam ochote puscic sobie telewizjie przez kino domowe niestety nie da rady. Instrukcja obslugi dvd jest po francuzku niemiecku i norwesku więc nawet sobie jej nie poczytam. Czy ktos sie orientuje co nalezy zrobic jakich kabli urzyc itd
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 13 paź 2008, 13:56 Re: jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

A teraz jak masz podlaczone?
Mysle ze jesli dvd masz polaczone z telewizorem kablem HDMI to muszisz dodac jeszcze dodatkowo kabel EURO z odpowiedniego wyjscia w TV polaczony do zlacza EURO w DVD.
Wtedy na DVD wybierasz AUX 2 (AUX TV) i powinno grac
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 paź 2008, 21:13 Re: jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

tak kabel hdmi działa , ale kabel euro - euro a nawet euro-chincze nie chca działac :sad:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 14 paź 2008, 08:51 Re: jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

z telewizora wyjscie na sluchawki w kinie wejscie aux. to bedzie albo jack - jack, albo jack - cince

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 14 paź 2008, 09:01 Re: jak uzyskac dzwiek z telewizji przez dvd?

hmm, jack-jack probowałam , jack chince nie mam bede musiała kupic i sprawdzic. Dzieki wielkie PE
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA