Uwaga na szkołe Europa school metoda callana

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Piotrek » 24 sie 2008, 11:23 Uwaga na szkołe Europa school metoda callana

Chciałem wszystkich przestrzec przed szkoła Europa school.Zapisałem sie do niej kilka miesięcy temu na początku wszystko wydawało się w miarę ok tylko ze nauczyciele byli nie profesjonalni uczyli się razem z nami,no ale każdy kiedyś zaczynał.Raz pojawił sie prawdziwy nauczyciel metody callana,ale z niewiadomych względów nie został przyjęty,a szkoda spotkałem go potem na ulicy powiedział mi że nie zapłacili mu za ten czas nauczania,pech.Po jakimś czasie Pani która tam szefuje oświadczyła ze przenosimy szkołę nikogo nie pytając o zdanie,w czasie trwania umowy wymyśliła sobie nowe zasady podając tylko nam do wiadomości całkowita samowolka i żeby było weselej zmieniła sobie godziny nauczania z 10 rano na 18.00.i po raz 3 miejsce szkoły nie pasuje mi godzina 18.00 zapisywałem sie na 10.00 o zwrocie pieniędzy mogę pomarzyć <zażyczyła sobie na początku żeby zapłacić za ostatni miesiąc nauki>Odradzam wam ta szkołę,bo nigdy nie wiadomo kiedy tej Pani przyjdzie do głowy zmienić lokalizacje szkoły lub godziny zajęć.Pozdro

Piotrek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 52
Dołączył: 21 cze 2006, 10:42
Lokalizacja: wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 24 sie 2008, 15:18 Re: Uwaga na szkołe Europa school metoda callana

Szkoly callana musza miec licencje i przestrzegac odgornie ustalonych zasad. Jakiekolwiek dzialania pokazujace nazwe callan w niekorzystnym swietle nie naleza do tych zasad.
Sprobuje sie dowiedziec, moj kolega jest wlascicielem szkoly callana w PL, powinien sie orientowac.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Piotrek » 24 sie 2008, 19:04 Re: Uwaga na szkołe Europa school metoda callana

A co jeżeli nie przestrzegają zasad jak np europa school gdzie mozna sie poskarżyć?Gdybym wiedział gdzie napisać wystosował bym odpowiednie pismo żeby właśnie ta szkołę sprawdzili,zdarzało się tak ze akurat ich jedyny nauczyciel nie mógł przyjść to zajęcia prowadził manager nie miało to nic wspólnego z callanem,ogólna pogawędka ,a nie lekcje.Pozdro

Piotrek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 52
Dołączył: 21 cze 2006, 10:42
Lokalizacja: wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez letme » 26 paź 2008, 11:08 Re: Uwaga na szkołe Europa school metoda callana

jest druga szkola callana w bham nazywa sie effect centre i zajecia sa w polskim centrum na digbeth. z wlasnego doswiadczenia polecam, nauczyciele (przynajmniej ci z ktorym ja mam zajecia) po filologii angielskiej i z doswiadczeniem w szkolach callana w polsce. o tej europa school tez slyszalem niezbyt dobre rzeczy od kilku uczniow z tamtej szkoly ktorzy przeniesli sie wlasnie na te zajecia w klubie polskim.

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK