Tańce :)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez wa_ria_tka » 19 sty 2009, 13:21 Re: Tańce :)

czesc wszystkim :) jesli chodzi o doroslych to ja bym byla chetna na takie zajecia. jesli cos ustalicie to napiszcie na priv! :-D

wa_ria_tka
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 34
Dołączyła: 19 lis 2007, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 1 mar 2009, 20:18 Re: Tańce :)

A my chcielibyśmy się nauczyć tańczyć na nasz ślub :-D :-D

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 3 mar 2009, 09:56 Re: Tańce :)

taniec ciekawie brzmi... zawsze chcialem sie nauczyc tanczyc bo muzyka mnie porusza... ale z tanczeniem to raczej u mnie nie ciekawie to wyglada jesli cos z tego wyjdzie to bardzo chetnie dolacze do grupy doroslej.
Pozdrawiam
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niki7121 » 13 mar 2009, 07:23 poszukuję partnera do tańca

Poszukuję partnera do tańca towarzyskiego dla mojej 13-letniej córki.Chłopak może mieć od 12 do 15 lat, miło byłoby gdyby miał za sobą przeszłość taneczną lub chęci do ciężkiej pracy i ambicje:).W Birmingham powstała polska szkoła tańca,i tam odbywałyby się zajęcia z potencjalnym partnerem.

niki7121
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 13 gru 2007, 22:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 1 lis 2009, 21:46 Re: Tańce :)

Ja tez tancze od paru lat ,ale teraz chcialabym nauczyc sie stylu HIP-HOP czy ktos z was wie gdzie jest jakas dobra szkola?
Pazurki moja pasja!

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez daneczka » 2 lis 2009, 13:35 Re: Tańce :)

także jestem zainteresowana nauką Hip-Hopu lub breakdance ;D jeżeli bd coś wiadomo dajcie znać !

daneczka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 17 lut 2008, 19:24
Lokalizacja: Terespol
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Marcin8603 » 6 maja 2014, 08:48 Re: Tańce :)

Witam, potrzebujemy nauki tanca a mianowicie chodzi o pierwszy taniec...widze, ze niektóre osoby z forum tańczyły kilka lat... do wesela zostalo 2 miesiace, nie mozemy znaleźć zadnego instruktora, szukamy juz 2 dni... Moze ktos z Was mialby ochote na kilka lekcji ? :?:

Marcin8603
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 wrz 2013, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 8 maja 2014, 18:29 Re: Tańce :)

Czesc,
Ciesze sie ze ktos poruszyl ten temat :)
Mnie z kolezanka tez interesowalyby takie lekcje tanca. Widze ze jest duzo chetnych ktorzy z checia by sie przylaczyli do nauki dlatego sugeruje aby wszyscy inni ktorzy jeszcze sie nie wypowiedzieli dali znac co o tym sadza i proponuje abysmy spotkali sie gdzies na kawie I cos wykabinowali :)
Wydaje mi sie ze przy 10 chetnych i z dwojgu doswiadczonych, ktorzy mogliby to poprowadzic napewno udaloby sie nam dogadac z Polskim Domem zeby wynajmowac od nich salke na godzinke czy dwie

Sluchajcie szkoda by bylo aby ten temat zakonczyl sie tylko kilkoma postami, piszcie co Wy myslicie na ten temat I jezeli bedzie wiecej chetnych to naprawde powinnismy to obgadac przy jakiejs kawce I moze nauczymy sie wymiatac na parkiecie ;)

Pozdrawiam

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE