Telefon komorkowy z UK w PL

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Oneeyedjimmy » 28 kwi 2008, 12:26 Telefon komorkowy z UK w PL

Witam!
Mam zamiar kupic w UK telefon w sieci Orange.
Czy mozliwe bedzie uzywanie tego telefonu w Polsce z karta Orange (polska) bez usuwania simlock'a?
Moze ktos z Was juz to przerobil...
Czekam na info - pozdrawiam!!!

Oneeyedjimmy
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 cze 2007, 16:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 28 kwi 2008, 13:39 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Chyba mozna z nimi pogadac zeby nie bylo simlocka. Ja tak zrobilam ale w o2. Dziala w PL bez zarzutow.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez MICHAL Coventry » 29 kwi 2008, 15:43 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

czesc... jesli chesz kupic telefon w orange UK i potem wsadzik karte orange PL to niestety musisz odblokowac telefon. to sa dwa rozne simlocki.... czasami moze sie udac ze orange nie zablokuje albo telefony przez nich sprzedawane nie sa blokowane fabrycznie 9czasami tak bywa z samsungami).

pozdrawiam
PS odblokowanie to tlyko 5funtow i jest tansze w Uk niz w polsce bo u nas wolaja min 30zl.

MICHAL Coventry
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 43
Dołączył: 20 sie 2006, 00:12
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 29 kwi 2008, 19:49 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Kup telefon w obojetnie ktorym sklepie sieci carphonewarehouse. Mozesz kupic tam z abonamentem orange i telefon bedzie bez simlocka na 100% - bedzie oryginalnie z gwarancja bez simlocka.
odwiedz strony:
http://www.onestopphoneshop.co.uk/

http://www.carphonewarehouse.com/commer ... /gben-Home
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez fionka » 29 kwi 2008, 23:55 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Sprawdziłam empirycznie, kupiłam telefon sagem w sieci orange UK, polski orange simcard działał na nim bez zarzutów tak samo tu, jak i w polsce (sprawdzone;)). Ostatecznie zdjęłam simloka, aby działało na nim również o2.
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 30 kwi 2008, 04:46 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

fionka napisał(a):Sprawdziłam empirycznie, kupiłam telefon sagem w sieci orange UK, polski orange simcard działał na nim bez zarzutów tak samo tu, jak i w polsce (sprawdzone;)). Ostatecznie zdjęłam simloka, aby działało na nim również o2.


Empirycznie sprawdzajac, jezeli masz drogi telefon (np.n95) i zdejmiesz z niech simlocka, to moze byc niezaciekawie w razie jakies usterki, lepiej kupic ze stron, ktore wyzej wymienilem i wtedy masz telefon na gwarancji i bez simlocka. Nie ryzykujesz nic.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 4 maja 2008, 20:24 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

kupilam samsunga w orange przez phones4u i niestety z polska karta mi nie dziala
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez roberts18 » 27 maja 2008, 11:19 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

wsiaz, dobrze napisał sciagniecie simlocka równa się utracie gwarancji. Co do niektórych modeli tel. czasem cena zdjecia sima bardzo drogo kosztuje i potrzebna jest ingerencja wewnątrz komórki. Wszystko w zależnosci od modelu i zabezpieczeń:)
Avatar użytkownika
roberts18
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 40
Dołączył: 27 maja 2008, 10:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szerJERRY » 27 maja 2008, 14:12 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Moja rada - kupic tel. w caphone warehousie , 85% telefonow z tamtad nie ma fabrycznie simlocka :)

Jest tak poniewaz sprzedaja oni kontrakty we wszystkich sieciach i kompletuja odpowiedni telefon + zestaw startowy :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
szerJERRY
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 lis 2007, 15:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 29 maja 2008, 07:08 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

szerJERRY napisał(a):Moja rada - kupic tel. w caphone warehousie , 85% telefonow z tamtad nie ma fabrycznie simlocka :)

Jest tak poniewaz sprzedaja oni kontrakty we wszystkich sieciach i kompletuja odpowiedni telefon + zestaw startowy :)

Pozdrawiam


Czemu 85% moze o czyms nie wiem? moim zdaniem 100% telefonow nie ma simlocka.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szerJERRY » 30 maja 2008, 14:41 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

wsiaz napisał(a):
szerJERRY napisał(a):Moja rada - kupic tel. w caphone warehousie , 85% telefonow z tamtad nie ma fabrycznie simlocka :)

Jest tak poniewaz sprzedaja oni kontrakty we wszystkich sieciach i kompletuja odpowiedni telefon + zestaw startowy :)

Pozdrawiam


Czemu 85% moze o czyms nie wiem? moim zdaniem 100% telefonow nie ma simlocka.


Nie wiem jak teraz , ale jak bralem tel. ok. 2-3 lata temu , jeszcze na karte mialem simlocka na o2 :P Wiec nie wiem sam : )
Avatar użytkownika
szerJERRY
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 lis 2007, 15:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez erni » 18 cze 2008, 20:35 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

ja mam n 95 i place ubezpieczenie na niego w o2 wiec trzeba juz powoli go odblokowac i wyslac do polski niech moj mlody ma frajde a tu wziasc nowy , czy myslicie ze jak sie zglosi kradziez to zablokuja aparat i nie bedzie sie dalo korzystac:)

erni
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 30 lip 2007, 07:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 18 cze 2008, 21:34 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Zablokuja na 100%, tylko, ze w Pl bedzie dzialal, kiedys mi listonosz przyniosl do domu telefon, rano zdziwiony zlecialem do drzwi, patrze koles z poczty trzyma jakas paczke i pyta czy mu moge podpisac, oczywiscie podisalem nie wiedzac co- myslalem, ze zobna cos zamowila, potem otwieram telefon na moj adres, ale nie do mnnie , lezal tak jakis tydzien potem go wlaczylem z ciekawosci, ale juz nie dzialal- w polsce oczywiscie ok 1tys zl w kieszeni.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez konrdzik » 12 kwi 2009, 15:27 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

Jak chcesz simloczka zdjac .Zapraszam

konrdzik
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączył: 15 wrz 2006, 15:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 13 kwi 2009, 03:59 Re: Telefon komorkowy z UK w PL

lol, człowieku, drugi post i to samo. Tym razem rozwiązujesz problem z czerwca lol
Patrz na daty postów, bo zaczyna cuchnąć...

(jeszcze) Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI