POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Bulinka » 7 kwi 2009, 21:17 POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

Przeszukalam juz caly internet i niestety nic nie znalazlam wiec moze tutaj uzyskam jakies informacje

otoz odeszlam od meza i ja i on mieszkamy w birmingham ale nie razem on planuje wracac do polski ale jescze nie zdecydwoal sie czy na stale czy tylko na odwiedziny i chce zlozyc sprawe o rozwod ja sie na to jak najbardziej zgadzam bo chce tego rozwodu ale moje pytanie jest taie czy sprawa moze odbyc sie bezemnie i ewentualnie jak nie ( bo narzie nie mam mozliwosc pojechania do polski) to czy jest mozliwosc wziecia rozwodu tutaj w anglii i jak tak to jakie to sa koszta

bardzo byla bym wdzieczna za jakie kolwiek informacje i z gory bardzo dziekuje
Avatar użytkownika
Bulinka
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Wiek: 39
Dołączyła: 23 mar 2009, 16:54
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 8 kwi 2009, 18:56 Re: POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

niedawno czytalam, ze wielu Polakow tutaj w anglii bierze rozwody, bo i taniej i szybciej niz w PL. ale szczegolow nie znam, nie chce wprowadzac w blad. najlepiej zadzwonic do ktorejs z polskich ksiegowych, one pewnie beda mialy konkretniejsze podpowiedzi.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka_823 » 8 kwi 2009, 19:38 Re: POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

Witam ja własnie tez miałam taki problem jak ty bo też nie moge jechac do polski na rozwód mój były mąż zjechał do polski i wniusł sprawe o rozwód i w pozwie napisał że przebywam w angli wiec przysłali mi wezwanie że rosprawa sie odbedzie i wysłali to do londynu a londyn wysłał do mnie i z tego co tam pisało to znaczy ze nie musze jechac do polski na rozprawe tylko w tym tygodniu jade do londynu na rozmowe ale jak i co to sie jeszcze dowiem to napisze a to też wazne bo jesli twój mąż napisze w pozwie że chce za porozumieniem stron i bez orzekania o winie tym lepiej może sie odbyc tutaj bez wyjazdu do polski musi podac twój adres angielski ,a czy macie dzieci bo to też wazne :wink:
Avatar użytkownika
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 41
Dołączyła: 23 mar 2009, 10:12
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez 33studio » 8 kwi 2009, 20:24 Re: POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

zloz ty u na miejscu, szybko i tanio szczegolow nieznam

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 21:26 ]
http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Fam ... DG_4002976

to powinno pomoc

33studio
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 sty 2009, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Bulinka » 9 kwi 2009, 08:46 Re: POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

dziekuje za wszelkie info

nie dzieci nie mamy znaczy ja mam z poprzedniego malzenstwa ale ojciec dziecka jest pozbawiony praw a moj maz go nie adoptowal wiec nie ma do niego praw

MYSZKA to ja bym byla wdzieczna za takie informacje jak juz cos bedziesz wiedziala
Avatar użytkownika
Bulinka
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Wiek: 39
Dołączyła: 23 mar 2009, 16:54
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka_823 » 17 kwi 2009, 20:45 Re: POTRZEBUJE INFORMACJI!!!!!!

Witam dzisiaj własnie byłam w londynie w sprawie przesuchania miałam 12 pytan i z tego co sie dowiedziałam to nie musze jechac do polski na rosprawe.Jeśli masz jakieś pytania to pisz smiało może na gg .pozdrawiam
Avatar użytkownika
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 41
Dołączyła: 23 mar 2009, 10:12
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI