Czy praca w Angli liczy się do lat pracy w Polsce?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez jezanim » 28 wrz 2009, 21:10 Czy praca w Angli liczy się do lat pracy w Polsce?

Witam, mam pytanie. Pracuję w Anglii na pół etatu,18 godz tyg. Po siedmiu miesiącach zjeżdżam do kraju. Nie jestem ubezpieczona, nie posiadam NIN, ani Home Office.Czy liczy się to do moich lat pracy w Polsce? Z góry dziękuję za odpowiedz.

jezanim
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 14 sie 2009, 19:20
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 wrz 2009, 21:13 Re: Czy praca w Angli liczy się do lat pracy w Polsce?

skoro nic nie masz to pracujesz tu nielegalnie, wiec watpie aby się cokolwiek liczyło, chyba, że mnie ktoś poprawi.

Guest
 
 

Pewnie tak samo sie bedzie liczylo,jakbys w Polsce pracowala nielegalnie... Czyli nie bedzie sie liczylo,bo niby co przedstawilabys w urzedzie?? :neutral:
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

na 100% nie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez andar » 29 wrz 2009, 08:10 Re: Czy praca w Angli liczy się do lat pracy w Polsce?

raczej na pewno nie ma szans. jak pisałaś nie masz nic- żadnych dokumentów.

andar
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 27 lip 2009, 20:35
Reputacja: 0
Neutralny

a wystarczyło wydać część pierwszej drugiej czy trzeciej tygodniówki i wysłać paiery do Home Oficce, wyrobić insurance i po kłopocie to by była taka mała inwestycja w przyszłość...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

@malaroksi, chyba by nie wystarczyło, bo skoro pracodawca się nie upominał o HO, to pewnie chciał, zeby tak było.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE