Telewizja Nowej Generacji N

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Dragonsing » 22 lut 2009, 20:58 Telewizja Nowej Generacji N

Witam, szukam informacji odnosnie "Nki". Polsat mi sie konczy w tym roku i niebawem musze cos nowego wybrac jako ze LCD zagoscilo prawie do kazdego domu to jedyna "dobra" telewizja wydaje sie byc N.
Mam kilka pytan do jej posiadaczy:
√ wadliwosc dekoderow NBOX zwyklego oraz rekordera, czesta sprawa?
√ konfiguracja samemu na ustawianiu HB zestawu Polsatu? czy trzeba krecic antena?
√ jakosc kanalow itp inne uzyteczne informacje jakie beda potrzebne

dzieki :)

Dragonsing
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 paź 2008, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez EltechComputers » 24 lut 2009, 14:24 N-ka

Proponuje poczytać na forach zajmujących się tą działalnością oni napewno doradzą co i jak
http://tvsat-pl.info/
Avatar użytkownika
EltechComputers
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 lut 2009, 15:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maroko2007 » 6 paź 2009, 17:54 Re: Telewizja Nowej Generacji N

Witam dolacze sie do pytania :grin: czy N-ka odbiera na tej samej satelicie co cyfra+? i czy sygnal bedzie wstarczajacy z siatkowej anteny sky-a?
Avatar użytkownika
maroko2007
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 39
Dołączył: 17 maja 2009, 10:40
Lokalizacja: Doncaster
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TheRektor » 16 sty 2010, 21:26 Re: Telewizja Nowej Generacji N

@maroko2007 tak, to ta sama satelita. Czasem może tak być, że sygnał z najmniejszych 45cm szarych anten "sky" jest za słaby. Dlatego większa 60 cm jest trochę lepsza. Jeśli masz HD recorder, potrzebujesz co najmniej twin LNB (tuner musi dostawać 2 sygnały niezależnie).

Witam, szukam informacji odnosnie "Nki". Polsat mi sie konczy w tym roku i niebawem musze cos nowego wybrac jako ze LCD zagoscilo prawie do kazdego domu to jedyna "dobra" telewizja wydaje sie byc N.
Mam kilka pytan do jej posiadaczy:
√ wadliwosc dekoderow NBOX zwyklego oraz rekordera, czesta sprawa?
√ konfiguracja samemu na ustawianiu HB zestawu Polsatu? czy trzeba krecic antena?
√ jakosc kanalow itp inne uzyteczne informacje jakie beda potrzebne

dzieki

@Dragonsing dosyć często tak się składa, że opinie o wadliwości sprzętu biorą się z nieprawidłowego zainstalowania anteny (monter gdzieś popełnił błąd). Jak już wcześniej napisałem dla @maroko2007, to ta sama satelita, nic nie musisz kręcić. Co do jakości to się wypowiadać nie będę, jest różnie co do oferty, to rzecz gustu, potrzeb.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posty: 163
Dołączył: 16 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Mint Lxde & Xfce
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 17 sty 2010, 16:17 Re: Telewizja Nowej Generacji N

Ja wlasnie zmieniłem telewizje z Polsatu na Nke.
Musze przyznać że jestem zachwycony jakością obrazu.
Wszystkie kanały mają lepszą jakość od Polsatowych nie wspominając nawet o kazałach HD.
Jedyny minus Nki to brak kilku fajnych kanałow z pakietu BBC i polsat.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 18 sty 2010, 09:05 Re: Telewizja Nowej Generacji N

tez mam nke i nie narzekam...ale majac dekoder 250 GB pisali ze wejdzie okolo 100 filmow a moze z 30 to max wejdzie i brak mi tego polsatu i chociaz bbc mogloby byc angielskie a nie amerykanskie...i dobra opcja to: n telewizja na karte ale malo kanalow i nie mozna tego normalnie kupic..ja dostalam biorac normalna n i mam ta na karte za 120zl na rok...a normalnie place 48zl miesiecznie za n ..warte polecenia :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez TheRektor » 21 sty 2010, 10:53 Re: Telewizja Nowej Generacji N

...i dobra opcja to: n telewizja na karte ale malo kanalow i nie mozna tego normalnie kupic..ja dostalam biorac normalna n i mam ta na karte za 120zl na rok


kupić możesz bez problemu i nie dostałaś tylko Ci przy okazji wcisnęli
http://telewizjanakarte.pl/ceny.html
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posty: 163
Dołączył: 16 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Mint Lxde & Xfce
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 22 sty 2010, 10:25 Re: Telewizja Nowej Generacji N

Ha ha wcisnęli... to taka promocja, jak karta kredytowa do kredytu gratis :mrgreen:

Swoją drogą, jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem posiadania dużej ilości kanałów i chce tanio oglądać polską tv, to polecam TNK.Sam korzystam i jestem zadowolony.
Wszystko to kwestia gustu , no i potrzeb oczywiście.


Pozdrawiam.
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA