Jak zdobyć Windows Media Player Firefox, dla Windows 7 ?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp
Na pewnej stronie aby odtworzyć muzykę jestem zmuszony pobrać pewną wtyczkę. Chodzi o
Windows Media Player Firefox .
Znalazłem coś tutaj:
http://port25.techne...n-download.aspx

lecz nie widzę tam opcji wgrania tego do mojego komputera z systemem Windows 7 .
doczytałem się tam tylko o :
Windows XP SP2 (x86)* Windows XP SP2 (x64)* Windows Vista (x86)* Windows Vista (x64)
Dodam że w komputerze z Windows XP, udało mi się wgrać omawiany program i funkcjonuje doskonale.

Proszę aby ktoś mnie pouczył co mam czynić.
Dziękuję.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Podaj stronę na której Ci to nie działa. Link powyższy nie działa.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

VA napisał(a):Podaj stronę na której Ci to nie działa. Link powyższy nie działa.

Kolega podął linka do oficjalnej strony Microsoftu:
http:// port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx <- to nie link - wytnij spacje po slashach
7ka, to nie XP i nie wszystkie a praktycznie mało który sterownik/plugin spod XP będzie hulał na 7ce. Ale spróbuj Vistę. Ta już ma bliżej do 7ki niż XP. Oczywiście wybierz tą wersję systemu którą masz (32/64 bity). Tylko może też wyniknąć kolejny problem z kompatybilnością z wersją Twojego Liska. Wówczas musisz pogooglać i znaleźć wersje do swojej przeglądarki, albo zainstalować wersję przeglądarki do której masz wtyczkę :D.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Udało mi się zainstalować ten plugin do firefoxa na systemie win7 64bit :)

Ściągnij tą wtyczkę Windows Media Player Firefox - klik

Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na ściągnięty plik dalej wejdź we "Właściwości" następnie kliknij na zakładkę "Zgodność" / "Tryb zgodności" / "Uruchom ten program w trybie zgodności z: (wybierz z listy Windows XP service pack 3)" kliknij OK i po problemie :)

Teraz możesz zainstalować spokojnie plugin do firefoxa. Poniżej masz dowód :wink:

Obrazek


Dodam, że wtyczka chodzi dobrze i nie ma problemów z kompatybilnością.


Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

Bardzo dziękuję za rady. Właściwie w połowie wspaniałych rad Seboola, poddałem się bo
wskazówki widziałem u siebie po Angielsku a nie PL. I sam nie wiedziałem gdzie czego szukać ale ku mojemu zdziwieniu na stronie gdzie potrzebowałem omawiany program wszystko zaczęło działać porwanie co oznacza że po mym ściągnięciu programu, potem wszystko automatycznie się samo zrobiło :mrgreen: Bardzo dziękuję za kolejną pomoc :!:
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

soniac napisał(a):...ale ku mojemu zdziwieniu na stronie gdzie potrzebowałem omawiany program wszystko zaczęło działać porwanie co oznacza że po mym ściągnięciu programu, potem wszystko automatycznie się samo zrobiło

Nie ma takiej możliwości! Dlatego pytałem o stronę żeby sprawdzić jakie są faktycznie wtyczki. Często się zdarza, że na jakiejś stronie coś nie działa, a później magicznie znów działa :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Wszystko działa juz super, ale mimo to podam stronę na której potrzeba było tej wtyczki Windows Media Player Firefox.

Oto ta strona:

http://www.iheartradio.com/new2/featured/f/2606

Wcześniej nie dało się wysłuchać muzyki różnych wykonawców bo nie było widocznego paseczka z Windows Media Player Firefox. Teraz wszystko gra. :-)
Dziękuję.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA