Internet z Virginmedia - kolejne problemy. help!

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez malgo23 » 21 maja 2010, 15:27 Re: Internet z Virginmedia - kolejne problemy. help!

Czesc... ja mam internet z Virgin od paru miesiecy, pakiet ten, ktory ty zamowiles, pierwsza oplata wyniosla 50 funtow, bo doliczyli 35 za podlaczenie routera, przyszla umowa poczta z opisem oplat czyli router + pierwsza oplata 15, po 3 miesiacach 20 funtow, czyli jak w umowie ... sprawdz dokladnie, ale mysle, ze bedziesz mial podobnie.. pozdrawiam

malgo23
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 43
Dołączyła: 27 paź 2009, 14:27
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 22 maja 2010, 02:18 Re: Internet z Virginmedia - kolejne problemy. help!

Czesc... ja mam internet z Virgin od paru miesiecy, pakiet ten, ktory ty zamowiles, pierwsza oplata wyniosla 50 funtow, bo doliczyli 35 za podlaczenie routera, przyszla umowa poczta z opisem oplat czyli router + pierwsza oplata 15, po 3 miesiacach 20 funtow, czyli jak w umowie ... sprawdz dokladnie, ale mysle, ze bedziesz mial podobnie.. pozdrawiam

To oni sobie licza oplate za router? przeciez pisze u nich na stronie jak BYK, ze router jest za FREE a w dodatku przyslali mi router popsuty :/ U mnie na rachunku ebill pisze, ze 15funtow przez pierwsze 3 miesace potem 20funtow czyli sie zgadza a, ze oni sobie biora z gory 15 funtow za nastepny miesiac z gory to na madry rozum mozna sobie policzyc 15f (pierwsza oplata) + 15 (nastepna oplata z gory za miesiac) + 15f (Instalacja ja wzialem QuickStart czyli 15f mnie to wysnislo) = 45f prawda? ale jaja sa w tym, ze oni zamiast 45f kaza mi zaplacic 50f bo doliczyli sobie do tego "payment handling" po jakiego wafla? przeciez ja place Direct Debit a nie na Post Office czy Banku. Nie ogarniam ich normalnie wrrr... Uplem wam moj wczorajszy ebill prosto od Virgina :]

Obrazek

Co o tym myslicie? byc moze ja jestem slepy i cos przeczylem...


Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

Witam

Widocznie maja błąd w systemie i nie widzą iż płacisz przez direct debit. Zadzwoń do nich rano i powiedz że mają błąd. Odliczą ci to w następnym mc.



Klik

Pozdrawiam

pccallout@me.com
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 lip 2009, 09:57
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA