St.Clares Catholic Primary School Handsworth

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez justa87 » 2 wrz 2010, 18:37 St.Clares Catholic Primary School Handsworth

Witam moja corka idzie niedlugo do wyzej wymienionej szkoly do reception class czy sa jeszcze jakies mamy na forum ktore posylaja tam swoje pociechy??????

justa87
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 14 lip 2010, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny

witam moje dzieci chodzą do tej szkoły od 3 lat i szczerze mówiac są zadowolone no i ja oczywiście tez nie wiem co byś chciała wiedzieć ?

ewa3kotbirmin
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 sty 2009, 12:20
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez justa87 » 5 wrz 2010, 19:35 Re: St.Clares Catholic Primary School Handsworth

Witam mam pytanko odnosnie sweterkow z logem szkoly gdzie moge je kupic bo slyszalam ze w szkole ale niewiem dokladnie.Wiem ze na rozpoczecie ma isc w mundurku czy moze bez bluzy czy jest obowiazkowa jezeli tak to czy szkola jest juz otwarta.pozdrawiam

justa87
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 14 lip 2010, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny

WITAM CIE SWETEREK DO SZKOŁY KUPISZ NA ROCKERY ROAD LUB NA MAŁYM RONDKU KOŁO SZKOŁY JEST TAM TAKI MAŁY SKLEPIK Z UBRANIAMI I MAJA TAM UNIFORMY DO TEJ SZKOŁY. DZIECIACZKI MUSZA NOSIĆ MUNDURKI OD 1-GO DNIA SZKOŁY. IDŻ DO SZKOŁY I POPROS PANIA JOLE JEST TO POLKA KTÓRA UCZY NASZE DZIECI I ONA CI WSZYSTKO WYTŁUMACZY .

ewa3kotbirmin
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 sty 2009, 12:20
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez justa87 » 6 wrz 2010, 16:53 Re: St.Clares Catholic Primary School Handsworth

Hej wiem ze mundurek musi byc zalozony od pierwszego dnia rozpoczecia szkoly ja juz wszystko mam kupione oprocz tych sweterkow z logiem.jutro sie przejde do tego sklepu i kupie.A pania Jole poznalam wyjasnila mi wszystko tylko zapomnialam zapytac sie o te sweterki.Dzieki za szybka odpowiedz i pozdrawiam

justa87
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 14 lip 2010, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY