Kursy, szkolenia... w PL czy UK?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Sophiee » 4 sty 2011, 07:58 Kursy, szkolenia... w PL czy UK?

witajcie, większość z was jest w Anglii od jakiegoś czasu, więc może mi doradzicie, ponieważ nie chcę jechać w ciemno.
Angielski znam nawet dobrze, wciąż się uczę, skończyłam liceum.
Chciałam się Was zapytać czy powinnam pójść na jakiś kurs zawodowy w PL czy dopiero w UK?
Wiem, jakie zawody są opłacalne, ale większość to typowo męskie....
Może kosmetyczka, masażystka, czy coś w tym stylu?

Pozdrawiaam.

Sophiee
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 3 sty 2011, 20:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 4 sty 2011, 20:08 Re: Kursy, szkolenia... w PL czy UK?

Dziewczyno jesli nie przymierasz z rodzina z glodu w PL to nie marnuj czasu na zarabianie drobnych po liceum tylko zaiwaniaj na studia, ucz sie pilnie i wtedy przyjezdzaj jesli nie znajdziesz w Pl zadawalającej pracy.

Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz napewno to znasz.
Poswiec jeszcze 4-6 lat na nauke i miej reszte zycia lzejszą....
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Sophiee » 4 sty 2011, 21:45 Re: Kursy, szkolenia... w PL czy UK?

hmm, tak wiem. Jeśli miałabym wybrać studia to jedynie pielęgniarstwo... i chcę stąd wyjechać, ale nie wiem czy znalazłabym tam pracę w tym zawodzie, bo nie wiem jak będzie z tym angielskim, niestety.

Sophiee
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 3 sty 2011, 20:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 4 sty 2011, 22:56 Re: Kursy, szkolenia... w PL czy UK?

Sophiee napisał(a):hmm, tak wiem. Jeśli miałabym wybrać studia to jedynie pielęgniarstwo... i chcę stąd wyjechać, ale nie wiem czy znalazłabym tam pracę w tym zawodzie, bo nie wiem jak będzie z tym angielskim, niestety.


Tym lepiej wyszkol sie na pielęgniarke, jednoczesnie zapisz sie na kurs jezyka.
Ucz sie i za 3 lata przylecisz jak gosciowa.
Moze nie od razu ale pielegniarki zarabiaja od 25000-40000f na rok
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA