Czy warto się zarejestrować w agencji??? Do 16h na tydzień..

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...
Byłam na urlopie w Polsce kiedy mój partner założył ten wątek. Nie udzielamy się na nim zbyt mocno ja trochę piszę w babskim dziale. Nigdy nie miałam tu przykrych doświadczeń i zawsze na każde zadane pytanie otrzymywałam odpowiedź i wsparcie. Może to głupie bądź naiwne ale wydawało mi się, że miejsce takie to powinno służyć dobrą radą i wsparciem a nie ziać zawiścią, agresją i wściekłością. Ale jak widać bezinteresowna zawiść to niestety nasza cecha narodowa. O tym temacie dowiedziałam się niestety po czasie ale jak czytałam odpowiedzi to aż mi się wierzyć nie chciało. Może nie wszyscy zrozumieli pytanie bo najprościej wrzucić wszystkich do jednego worka. Temat nie dotyczył benefitów nawet słowa w nim było na ten temat. Mój partner chciał tylko wiedzieć czy ktoś z Was może tych bardziej doświadczonych, dłużej tu przebywających, "pomocnych " mógłby mu udzielić informacji na temat pracy na dwóch etatach. Jeśli kogoś uraził pytaniem o agencję to mi przykro bo przecież nawet gdyby ktoś wiedział cokolwiek to czemu takiemu "beneficiarzowi" udzielać jakiejkolwiek informacji a przecież nie chodziło o załatwienie pracy(któż by śmiał Was tak śmiertelnie obrazić) tylko o informacji czy możne ktokolwiek wie o jakiejś agencji która szuka pracowników na pól etatu
I wiem do czego służy internet ale jeśli ktoś nie chce pomagać to niech nie pisze takich komentarzy których zadaniem jest zmieszanie kogoś z błotem tylko siedzi cicho. Nie chcesz pomagać bądź odpowiadać na pytanie to świetnie ale jak komuś sprawia przyjemność wyżywanie się na innych to już ewidentnie coś jest nie tak. Dziękuje bardzo tym, którzy tak chętnie wypowiadali się w tym wątku. Tak pięknie Wam poszło z nawymyślaniem chłopakowi, Który tylko chciał zatroszczyć się o swoja rodzinę,a nie do pomyślenia widocznie był dla Was fakt, że nie chodzi o żadne pieprzone benefity tylko o dodatkowa pracę.
W naszej narodowej zazdrości trudno odnaleźć pozytywy. Wszak nie chodzi w niej nawet o to, że ktoś ma mieć lepiej. Chodzi w niej o to, by inni mieli gorzej...
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

nie wiem o co ta afera bo pytajacy spytal sie o agencje pracy i czy oplaci mu sie dorobic pare godzin przez agencje a przytym nie zabiora mu duzego podatku, z jego ust nie padlo ani jedne slowo na temat benefitow.... wiec nei wiem skad te ataki.
.. przeciez nie napisal:,,ej isc do pracy czy lepiej siedziec i pobierac benefity z cudzych podatkow...,,

[ Dodano: |9 Kwi 2011|, o 21:37 ]
jak ktos pyta o benefity to wszyscy mowia zeby znalazl dodatkowa prace, jak chlopak chce znalezc dodatkowa prace zamiast czerpac tylko te nieszczesne benefity to i tak jest zle....naprawde nie rozumiem co pytanie o prace ma wspolnego z pobieraniem benefitow! chyba wrecz odwrotnie....jak widac nie chcial lezec do gory,,wentylem, i czerpac profity od panstwa tylko chcial isc dorobic na 2 etat....naprawde nie moge zrozumiec co w tym ejst takiego zlego...

[ Dodano: |9 Kwi 2011|, o 21:45 ]
magiera23, ja pracowalam przez ta agencje http://www.nextagency.co.uk/index.asp?page_ID=2 ponad rok i bylam bardzo zadowolona .Bardzo fajni ludzie tam pracuja i bardzo pomocni.Jedyna opcja jest ,pojezdzic,, po agencjach i sie popytac .
Wiem gdzie szukaja do dodatkowej pracy w magazynie,jesli cie interesuje taka opcja i chcesz wiecej info to pisz na prv.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA