Agencja prime time

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez schmittka22 » 3 lip 2010, 19:08 Agencja prime time

witam
Chcialam zapytac czy ktos pracuje dla tej agencji,dokaldnie chodzi mi o agencje prime time znajdujaca sie w centrum birmingham na newhall street.Czy to dobra agencja,warto sie w niej zarejestrowac?
dzieki
pozdrawiam

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Towarzysz » 3 lip 2010, 21:48 Re: Agencja prime time

ja pracuje, z tego co wiem to bardzo ciezko sie zarejestrowac....
Pieniadze sa na czas, tylko czasem trzeba sie upomniec o nadgodziny ;)

Towarzysz
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 33
Dołączył: 27 mar 2010, 10:56
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 29 lip 2010, 09:49 Re: Agencja prime time

Potrzebuje informacji na temat agencji prima-time,jakie trzeba spełniać warunki żeby tam się dostać i jakie pracę oferują,jaką mają stawkę godz, i jaką wymagają znajomość języka? Jeśli ktoś wie więcej na temat tej agencji proszę o odp. THX

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 19 sty 2011, 20:46 Re: Agencja prime time

jakies wymagania maja co do angielskiego ale w HMV na erdin. pracuje duzo polakow, polek na nocki za 7.50
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam_dol » 21 sty 2011, 06:20 Re: Agencja prime time

Nie polecam tej agencji !!!
Avatar użytkownika
adam_dol
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 41
Dołączył: 21 mar 2010, 12:47
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez pizmak » 22 sty 2011, 08:16 Re: Agencja prime time

polecam od samego poczatku od kiedy pracuje dla tej agencji,nie bylo nawet dnia wolnego,gdy nawet wczesniej stracilem prace,na drugi dzien byla juz nastepna.Co do wymagan,to angielski i jakies tam doswiadczenia ... wiem po sobie,ze jak zaczelem wymieniac tam gdzie pracowalem juz mi powedziano,ze bede mial prace i to na dluzszy czas,no i dobrze jak by bylo autko..Aby sie tam dostac,zarejetrowac nalezy wczesniej do nich zadzwonic i umowic sie na spotkanie.. pracuja tam bardzo mili ludzie,nie mialem problemow z ta agencja.
Moj poprzednik nie poleca tej agencji..hah,no na pewno lepsza od extra personnel,tam pracuja leniwe oszolomy,zdziercy i zlodzieje..
Pozdrawiam :)

pizmak
 
 

MężczyznaPostNapisane przez andszat » 4 mar 2011, 09:16 Re: Agencja prime time

ja pracuje dla tej agęcji i jest tylko jeden problem ,chcą by pracować w niedziele za te same marne pieniądze co w zwykłe dni. pozdro :neutral: :roll:

andszat
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 kwi 2008, 09:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dancich » 7 maja 2011, 17:30 Re: Agencja prime time

Agencja jak wiele innych trzeba sie upominac o swoje pozatym zalezy tez w ktorym odziale sie zarejestrujesz to duza agencja
Powodzenia.

dancich
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 44
Dołączył: 3 lis 2008, 13:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 7 maja 2011, 18:31 Re: Agencja prime time

andszat napisał(a):ja pracuje dla tej agęcji i jest tylko jeden problem ,chcą by pracować w niedziele za te same marne pieniądze co w zwykłe dni. pozdro :neutral: :roll:

prawie "norma" w agencjach. Dużo zależy od pracodawcy, czy wymusi na agencji płacenie doubla.
Jedna z moich pierwszych agencji tutaj tez nie płaciła. Pracodawca jej płacił. I jak się dowiedzieli, to rozmowa była krótka, albo płacicie ludziom tak jak my wam, albo zmieniamy agencję.
Ale, jak napisałem, to kwestia pracodawcy.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rad » 12 maja 2011, 14:15 Re: Agencja prime time

Dali ma pracę "long term", na dwa tygodnie. Do tej pory nie mogę sie doprosic o urlopowe...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA