Fotografia-2 upgrade :D

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez damian_str8 » 1 wrz 2011, 22:15 Re: Fotografia-2 upgrade :D

Tez sie moge dolaczyc z reguly jestem wolny od piatku rano do niedzieli popoludnia

Dodano: -- 1 wrz 2011, o 22:47 --

Jak juz kazdy zawazyl ciezko sie bedzie zebrac wszystkim na wspolne pstrykanie, wiec moze mala sugestia do moderatora:) .... Mozna by na forum zalozyc nowy dzial np. fotoclub lub cos w tym rodzaju kazdy zainteresowany wklikuje sie do klubu a pozniej pozostaje sie juz tylko zorganizowac, wszelkie pomysly do obgadania. Jak juz ktos wczesniej wspomnial mozna gdzies wyjsc np. parami (lub wiecej oczywiscie) pofocic i zamieszczamy foty na forum , mozna je bedzie ocenic kazda opinia mile widziana nawet te krytyczne biedziemy wiedzic co poprawic, czego nie robic itp. A np raz w miesiacu mozna sie spotkac, czy to pofocic razem czy od tak poprostu pokonwersowac:), raz na jakis czas zorganizowac jakis wypad poza birmingham , wybieramy np. miejsce i tenat lub tylko miejsce i wlaczmy wlasna inwencje tworcza heh. To kilka takich propozycji, co o tym sadzicie? czekam na odp... i moze jakies inne pomysly

damian_str8
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 39
Dołączył: 8 mar 2008, 12:14
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 2 wrz 2011, 15:54 Re: Fotografia-2 upgrade :D

dobry pomysl :idea: :idea: :idea: :idea: :) FOTOCLUB jestem jak najbardziej za :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Greta79 » 2 wrz 2011, 21:18 Re: Fotografia-2 upgrade :D

Witam wszystkich, no skoro mój pomysł założenia klubu w realu nie wypalił (wątek-fotografia) to myślę, że taki klub na forum będzie wygodniejszy dla wszystkich:)jestem za :grin: Ubolewam jednak nad tym, ze weekendy spędzam w pracy i nie mogę z Wami pofocić:(

Greta79
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 2 sie 2011, 11:35
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 3 wrz 2011, 16:49 Re: Fotografia-2 upgrade :D

damian_str8 napisał(a): Mozna by na forum zalozyc nowy dzial np. fotoclub lub cos w tym rodzaju kazdy zainteresowany wklikuje sie do klubu

Nowy dział został utworzony. Więcej informacji znajduje się w tym wątku viewtopic.php?f=9&t=9361&view=unread#unread
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez damian_str8 » 3 wrz 2011, 17:34 Re: Fotografia-2 upgrade :D

no prosze admin jak dobry bog mowisz i masz hehe
pozdr dla adminow

Dodano: -- 3 wrz 2011, o 17:37 --

... zapomnialbym dla najmlodszego rowniez admin nr 3

damian_str8
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 39
Dołączył: 8 mar 2008, 12:14
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE