Kupno ptasznika,jaszczurki,weza,zolwia przez internet

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam.Czy jest taka mozliwosc w Bham kupno zywego zwierzecia przez internet? bardzo lubie zwierzeta wiec chcialbym kupic. Pozdrawiam

webster20
 
 

A w jakim sensie rozumiesz kupno zwierzaka przez internet????? Ogloszenie ze ktos ma na sprzedaz na pewno znajdziesz, ale chyba nie spodziewasz sie ze ktos Ci je przysle do domu... :/

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

to sie praktykuje w polsce , tutaj raczej musisz odebrac sam( oczywiscie kupic mozesz)
polecam strone reptile trader , ja tam sprzedaje swoje zwierzatka i terraria.

sztajer
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 113
Dołączył: 29 gru 2010, 14:48
Lokalizacja: stalingrad
Reputacja: 12
Neutralny

sadzilem,ze tu tez wysylaja zwierzeta tak jak w Polsce ale jednak nic z tego.Dzieki za info.

webster20
 
 

webster20 napisał(a):sadzilem,ze tu tez wysylaja zwierzeta tak jak w Polsce ale jednak nic z tego.Dzieki za info.

Jak widać tutaj jest normalny kraj z normalnymi zasadami... Przynajmniej w kwestii traktowania zwierząt.
Jak przeczytałem, że w Polsce tak się da to mi szczęka opadła, że w ogóle ktoś na taki pomysł wpadł...
Jeśli dla was NORMALNE jest wysyłanie zwierzą paczką/przesyłką, to ja nie mam więcej nic do dodania.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Wyslanie to pikus, bo sprzedawcy wszystko dla kasy zrobia... ale ze ktos zgadza sie na taki rodzaj kupna - to dopiero swietnie swiadczy o przyszlym hodowcy...
pomijam oczywscie specjalne firmy transportowe i kurierskie zajmujace sie przewozem zwierzakow profesjonalnie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

jest mozliwosc :):)
ja kupilam mojego Sebstania tak (zolw)

moj Sebastian przyszedl w paczce!!!! :shock: :shock: :shock:
zapakowany w kartonie

dokladnie to bylo tak, byl maly zolw wlozony do malego kartonika z wiorkami, kartonik wlozony do duzego stropianu, poza tym jeszcze pare innych drobiazgow i torf dla zolwi, stropian wlozony w karton, karton zaklejony, na kartonie napis- uwaga zywe zwierze !!!!

przesylka byla pakowana pare godzin wczesniej, wiec Sebiastain dlugo w tym nie byl. przyniol mi ja kurier zdaje sie ze mial wiecej takich przesylek w vanie wiec zajmowal sie tylko tym:)
pracuje w firmie ktora zajmuje sie sprzedaza wysylkowa, wiem ze kurierzy maja rozne pakiety, mozna wykupic okreslona usluge kiedy to przychodza na okreslona godzine i zaraz ta paczka jedzie do odbiorcy. sa tez takie firmy ktore maja swoj wlasny transport i rozwoza pociechy do nowych domow.

za przesylke zaplacilam dodatkowe chyba 20 funtow ;) (albo nawet mniej)
zaraz poszukam stron gdzie jest mozliwy taki zakup ;)

Dodano: -- 19 wrz 2011, o 08:15 --

http://www.thetortoiseshop.com/

http://www.tortoisecentre.co.uk/ (z tej kupilam)

http://www.exotic-pets.co.uk/ (tej nie jestem pewna, ale wiem ze maja tam duzo roznych gatunkow gadow i plazow ale jak dzialaja nie wiem)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

dorotajab dziekuje za info :D pozdrawiam

webster20
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI