Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 23 lis 2011, 11:22 Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

Czesc, Zastanawiam sie, w jakich godzinach posłac moja 3-latke do szkoly . Chodzi mi o te 3h dziennie. 8.30-11.30 czy 12.30.15.30? Zalozymy,ze dla mnie obydwie opcje maja tyle samo za i przeciw :D
Jakie sa wasze spostrzenia na ten temat?dzieki za odpowiedzi
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 23 lis 2011, 11:33 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

hey.moja corka chodzi na 12-50 do 15-50 bo akurat tam bylo miejsce..ale powiec ci ze chyba wolalabym zeby chodzila na rano...bo wychodzi po 12 wiec za wczesnie na obiad,jak wroci to zjadla jakis owoc w nurs i juz glodna nie jest...
my przyzwyczailismy sie do tych godzin juz ,torpedka chodzi od marca...ale chyba gdybym wczesniej miala wybor wolalabym z rana ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 lis 2011, 12:39 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

Wszystko zalezy od Waszego rozkladu dnia. Moja corka chodzila na rano, a ze wzgledu na to ze my lubimy sobie dluzej pospac bylo to dla nas prawie jak tortury :D :lol: No ale poza tym jednym minusem ze nie moglysmy sobie pospac wydaje mi sie ze opcja na rano jest lepsza bo zabierasz dziecko w poludnie i masz pol dnia jeszcze mozesz jechac sobie spokojnie na zakupy czy cos a na popoludnie jak ma isc to rano nigdzie nie pojedziesz bo nim sie obejrzysz trzeba dziecko odprowadzic do przedszkola a popoludniu tez nie bo 3 godz to nieduzo i zaraz znowu trzeba dziecko odbierac i caly dzien rozbity
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewelajan » 23 lis 2011, 17:11 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

hej moja corka chodzi na poranna sesje(8.45-11.45). wybralam ta sesje bo lepiej jak nauczy sie porannego wstawania...w pozniejszej edukacji jak znalazl :) ja mam 3 godziny dla siebie :lol: a potem caly dzien jeszcze zostaje.

ewelajan
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 5 paź 2011, 08:59
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa_emilia » 23 lis 2011, 21:53 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

Czesc dziewczyny :grin: Chyba bede pierwsza ktora napisze ze jestem za popoludniowymi godzinami :grin: .Mam dwoje dzieci,syn juz przeszedl przez przedszkole,a corcia wlasnie w nim jest.Oboje zapisalam na popoludniowe godziny i widze w tym same plusy i napisze o nich-mozna spokojnie wstac,zjesc sniadanko,na spokojnie do tej 12-tej sie uszykowac,jesli dziecko nie jest porannym ptaszkiem to wiemy ze uda nam sie zeby przed przedszkolem wstalo i zjadlo :),w godzinach popoludniowych juz jest cieplejsza pogoda-zwlaszcza jesienia i zima,a wiadomo przedszkolaki tutaj duzo czasu spedzaja na dworze,ja nie jestem zwolenniczka szybkich rannych zakupow wiec popoludniu dziecko jest w przedszkolu a ja spokojnie juz po porannej kawce,sniadanku moge jechac na 3 godzinki buszowania po sklepach.Ale wiadomo dla kazdego dobre cos innego,Pozdrawiam :grin:

ewa_emilia
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 23 lis 2011, 21:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 25 lis 2011, 18:43 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

Ja swojego urwisa tez na popoludnie dam,rowniez jestem zdania,ze tak bedzie mi wygodniej,no ale to dopiero od wrzesnia,w sumie moglby juz isc bo 3 latka w tym miesiacu skonczyl,ale jakos nie jestem jeszcze przekonana czy on jest gotowy,a moze to bardziej ja gotowa nie jestem by go posylac ;)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 29 lis 2011, 21:26 Re: Przedszkole - lepiej rano czy popoludniu?

czesc dziewczyny:)
dzieki za odpowiedzi.
W sumie to najlepiej byloby gdyby chodzila od 10-13 :D
Ani nie trzeba wstawac, ani nie jest jeszcze zmeczona.
Postanowilam poslac coreczke jednak na rano. Tez mi sie nie chce wstawac i zapewne bedzie troche ciezko przestawic dziecko (teraz wstaje o 8),ale obawiam sie jednak zmeczenia po 12. Nawet jesli "nic" nie robimy rano, to i tak ok 12:30 -13 (czyli w dawnych godzinach drzemki) jest troche marudna, zmeczona, lubi usiasc, cos obejrzec lub czytac ksiazeczki, jesli jedziemy troche dluzej autem to nawet zdaza jej sie zasnac.
Takze ten argument przewazyl.
dzieki jeszcze raz i pozdrawiam
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO