Jak obecnie z praca jest w bham?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 6 mar 2007, 18:23 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

jola997 napisał(a):hejka ja mam zamiar wybrac sie pod koniec czerwca jak tam bedzie z praca


Zaraz spojrze do 'FSK':
'Forumowej Szklanej Kuli'.
:roll:

Na swietego Hieronima bedzie praca lub jej ni ma.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mega_wariat » 7 mar 2007, 12:41 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Lukaas85 napisał(a):
jola997 napisał(a):hejka ja mam zamiar wybrac sie pod koniec czerwca jak tam bedzie z praca


Zaraz spojrze do 'FSK':
'Forumowej Szklanej Kuli'.
:roll:

Na swietego Hieronima bedzie praca lub jej ni ma.


widac ze nie odpuscisz, co temat to kolejny twoj "bezsensowny" post, chyba chcesz miec najwiecej nabitych postow, ( niebawem 1000 bedzie, a ja sie juz nie moge doeczkac kolejnych, twoich wypocin). pozdrawiam

Mega_wariat
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 lis 2006, 18:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 7 mar 2007, 15:57 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Mega_wariat napisał(a):
Lukaas85 napisał(a):
jola997 napisał(a):hejka ja mam zamiar wybrac sie pod koniec czerwca jak tam bedzie z praca


Zaraz spojrze do 'FSK':
'Forumowej Szklanej Kuli'.
:roll:

Na swietego Hieronima bedzie praca lub jej ni ma.


widac ze nie odpuscisz, co temat to kolejny twoj "bezsensowny" post, chyba chcesz miec najwiecej nabitych postow, ( niebawem 1000 bedzie, a ja sie juz nie moge doeczkac kolejnych, twoich wypocin). pozdrawiam

Tylko poczytaj sobie wiecej na tym forum ile mozna odpowiadac na pyatanie "Jak z praca" - kazdy z nas pracuje ma swoje zycie ,problemy nikt nie ma czasu orietowac sie jak to jest na rynku pracy !!! Ludzie przyjedźcie tu i sami sie przekonajcie praca jest i pracy nie ma jak wszedzie ,na ulicy jej nie rozdaja. Wystarczy sie dobrze przygotowac ,przyjechac i szukac nic wiecej .
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 7 mar 2007, 18:01 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Mega_wariat napisał(a):widac ze nie odpuscisz, co temat to kolejny twoj "bezsensowny" post, chyba chcesz miec najwiecej nabitych postow, ( niebawem 1000 bedzie, a ja sie juz nie moge doeczkac kolejnych, twoich wypocin). pozdrawiam

mega-wariat - prád cie kopnál?
mam w nosie ile postow mam na koncie.
ciebie tez mam w nosie.
z Bogiem.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 7 mar 2007, 21:15 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Co z tego, ze ktos ma tysiac czy dwa tysiace postow-nagrod za to nie ma, wiec nie rozumiem... jak Ty chcesz Mega_wariat to tez mozesz miec i dwa tysiace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czemu tu ostatnio tak "klotliwe" ze tak powiem... :neutral:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 7 mar 2007, 21:17 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Edyta napisał(a): Czemu tu ostatnio tak "klotliwe" ze tak powiem... :neutral:

Widocznie ludzie problemow nie maja :mrgreen: ...


:idea: Albo tak na wiosne...
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 7 mar 2007, 21:28 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

Chyba na wiosne, bo w koncu sie zbliza :lol:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 mar 2007, 09:07 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

No skończyła się zima, to ludzie dostali energii i muszą ją gdzieś wypluć, nie?

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 9 mar 2007, 09:44 Re: Jak obecnie z praca jest w bham?

moim zdaniem pracy jest duzo, tylko trzeba byc baaaaardzo operatywnym i aktywnym w szukaniu. no i jezyk jest ze tak powiem......... hm....... atutem

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA