Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Castle Pool and Adventure Playland
Castle Pool and Adventure Playland  to plac zabaw dla dzieci, zarówno na powietrzu jak i w budynku. Znajduje się tam również płytki basen  z podgrzewaną wodą dla dzieci, oraz sala, którą można wynająć na przyjecie urodzinowe oraz imprezy dla dzieci.
 
Wibbly Wobbly
Magiczny świat zabaw Wibbly Wobbly  to wspaniałe miejsce dla dzieci.  Wielopoziomowy plac zabaw ze ślizgawkami w kształcie spirali to niesamowita zabawa dla wszystkich dzieci.
 
Tumble Jungle
Tumble Jungle to kryty plac zabaw dla dzieci do 12 lat. Emocjonujące wrażenie na Twoim dziecku zrobi duża zjeżdżalnia, druga mniejsza, połączona z basenem wypełnionym piłkami jest również wspaniałą zabawa dla nieco mniejszych dzieci. Wspinaczki po drabinach i liniach jest doskonałą zabawą dla dziewczynek i chłopców.
   
Centrum rozrywki Funaticz
Funaticz  to centrum rozrywki dla dzieci w Stechford - proponuje najmłodszym niezapomniane wrażenia płynące z udziału w przygotowanych dla nich zabawach, pobudzających wyobraźnię. W tym bezpiecznym dla maluchów miejscu, dzieci mogą przeistoczyć się w walecznych bohaterów żądnych przygód i bawić się na całego.
 
Scallywags - centrum zabaw dla dzieci
Scallywags centrum zabaw dla dzieci w wieku 0-8 lat. Znajdują się tam specjalnie przystosowane i podzielone wiekowo place zabaw dla najmłodszych. W pomieszczeniu dla najmłodszych rozłożone są miękkie materace na podłogach, aby dzieci mogły się bezpiecznie bawić.
 
Centrum zabaw dla dzieci - Spacehoppas
Spacehoppas to centrum zabaw dla dzieci zaprojektowane w tematyce kosmosu. Większe i mniejsze zjeżdżalnie, tunele, mosty liniowe, basen z piłkami i wiele innych atrakcji zapewni rozrywkę dla dziecka na wiele godzin. Dla małych miłośników sportu znajduje się tam mini boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę.
 
Play Pod
W Play Pod znajdują się trzy place zabaw dla dzieci. Każdy jest przystosowany dla odpowiedniej grupy wiekowej, dla dzieci poniżej 11 roku życia, poniżej 3 roku życia oraz dla najmłodszych, poniżej 18 miesiąca. Znajduje się  tam mini boisko do gry w piłkę nożną oraz sala dyskotekowa z karaoke.
   
Hickory Dickorys Playhouse
Hickory Dickorys Playhouse oferuje wiele wspaniałych atrakcji dla dzieci. Znajdziemy tu oddzielny plac zabaw dla dzieci poniżej 5 lat i poniżej 12 lat. W budynku znajduję się 8 zjeżdżalni, w tym jedna z najwyższych, w zamkniętych centrach dla dzieci w Wielkiej Brytanii.
 
Treasure Island dla maluchów
Treasure Island to centrum zabaw dla dzieci w klimacie wyspy z fantastycznym statkiem pirackim. Znajduje się tam wiele atrakcji dla maluchów: most liniowy, zjeżdżalnie, tunele, siatki do wspinania. Wszystko jest zabezpieczone miękką podłogą z gąbek. Dzieci mogą również korzystać z mini boiska sportowego.
 
Centrum Bang! Wallop!
Crash! Bang! Wallop! jest to najbardziej emocjonujące i największe, kryte centrum rozrywki dla dzieci w rejonie Midlands. Znajduje się tam wszystko, co dzieci kochają najbardziej: gigantyczny plac zabaw, zjeżdżalnie, tunele, boisko oraz wiele innych miejsc i rzeczy, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić czas.  Pomieszczenia są wydzielone pod względem grup wiekowych, każde dziecko na pewno znajdzie tam dla siebie coś ciekawego.