Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez angelika17 » 4 kwi 2008, 12:25 Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

Tak miej wiecej i jakie mi przysluguje jesli mam 20 lat i sam skladam bez zadnych osob dodatkowych? :?:

angelika17
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 6 mar 2008, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karjo » 4 kwi 2008, 21:44 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

To zart :mrgreen: , chociaz moze jako Angelika jestes SAM, to moze potrwa to tylko jakies 99 lat ....

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 5 kwi 2008, 07:07 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

jak chcesz mieszkac np w blokach to mozesz dostac od reki w oldbury zapytaj lub na west bromie
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 5 kwi 2008, 21:52 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

Podczepię się do tematu :razz:

Gdzie powinienem sie udać w oldbury czy west bromie aby ubiegać się o takie mieszkanie??
Czy do councila?
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karjo » 6 kwi 2008, 14:21 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

Uhh, czy Wy naprawde przez moment sie nie zastanowiliscie? Jesli nawet sa dostepne mieszkania counsilowe, to dlaczego nikt ich nie chce, az tak kiepskie rejony i sasiedztwo, ze naprawde potrzebujacy ludzie nie maja odwagi sie o to ubiegac? Czy az trzeba adrenaliny, a potem narzekania, ze ktos pobity/zabity, ze strach drzwi otworzyc? Az zal tych paru funtow na swiety spokoj i fajnych ludzi obok?

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 kwi 2008, 21:09 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

oczywiscie trzeba sie udac najlepiej w oldbury do cuncilu, wierzowce , gdzie maja mieszkania dostepne od reki byly pol roku temu jak sie staralem w conajmniej 2 blokach jeden w langley doslownie na przecieciu tras busow 88 i 449, nie pamietam nazwy ulicy i drugi w strone birmingham tez przy trasie busa 88, ja takiego mieszkania nie przyjalem z roznych wzgledow, teraz kupilem domek i juz jest znacznie lepiej .
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 13 kwi 2008, 23:02 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

ja czekam już 2 rok:D Z tym, że złożyłem na południu, koło Bristol. A tam znacznie łatwiej :) Myślę, że w przeciągu tego roku mógłbym już dostać mieszkanie z tym, że musiał bym spełnić troszkę warunków. Swoją drogą warto tam złożyć aplikacje drogą internetową i czekać sobie.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 14 kwi 2008, 07:19 Re: Jak dlugo czeka sie na mieszkanie z cancilu?

kucza21 napisał(a):ja czekam już 2 rok:D Z tym, że złożyłem na południu, koło Bristol. A tam znacznie łatwiej :) Myślę, że w przeciągu tego roku mógłbym już dostać mieszkanie z tym, że musiał bym spełnić troszkę warunków. Swoją drogą warto tam złożyć aplikacje drogą internetową i czekać sobie.


?Jak zlozysz aplikacje droga internetowa i czekasz juz 2 lata, to prawdopodobnie bedziesz czekac minimum nastepne 2 lata, za takim mieszkaniem trzeba chodzic i sie dowiadywac, informowac o zmianach w twoim zyciu itp, Skladanie ofert przez internet nie wystarczy.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE