Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
pare rasywypralam chusteczki, bilety autobusowe, kase,kuponn w totka :PPP doczyscic masakraa;//
chcecie pare pomyslow na obiadki sa w dziale KUCHNIA:))) pomyslow mam duzo duzo wiecej.

ostatnio znlazlam przepis na kotlety schabowe w panierce ziemniaczanej!!
schabik albo piers z kurczaka pokrojana i ewentualnie stluczona i przyprawiona maczamy w jroztrzepanym ajku(lub jajku z odrobina mleka) i potem w surowych ziemniakacg startych na tarce(po starciu przyprawione sola i pieprzem) i na patelenke:)mniam z suroweczka,
dla fanow schaboszczakow i plackow ziemniaczanyh:))
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 lip 2010, 12:54 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

bogini8 napisał(a):ostatnio znlazlam przepis na kotlety schabowe w panierce ziemniaczanej!!
schabik albo piers z kurczaka pokrojana i ewentualnie stluczona i przyprawiona maczamy w jroztrzepanym ajku(lub jajku z odrobina mleka) i potem w surowych ziemniakacg startych na tarce(po starciu przyprawione sola i pieprzem) i na patelenke:)mniam z suroweczka,
dla fanow schaboszczakow i plackow ziemniaczanyh:))


OoooooOO..dzieki Ci za to :-D . Ja wyciagnelam kotlety z zamrazalnika i tak mysle, co tez moglabym z nich zrobic :-D Jeszcze do tego dodam mlodych ziemniaczkow i mizerie...juz mi slinka cieknie :-D

A moniagab, podsunela mi pomysl na jutro :-D Gulasz :-D Wogole, Ty monia chyba cukiernikiem z zamilowania jestes :-D :?: :!:
Co do wstawania, to ja ostatnio na nogach juz od 6 jestem :o
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Kindziulina na Rookery Rd jestem prawie co drugi dzien :-) czesto robie tam zakupy wiec byc moze ze nawet z widzenia sie znamy :grin: fajny pomysl z tym kursem(zreszta moja branza) zawzse mozna sobie dorobic w domku... wiec polecam ...

Anastazja wlasnie nigdy nie kupowalam tego pomyslu na rybke musze koniecznie wyprobowac czesto robie z tego pomyslu zapeikanke makaronowa jest pucha ...

Schab kniecznie zrobie bo brzmi bardzo apetycznie a takego jeszcze nie robilam wiec zaskocze rodzinke niedzielnym obiadkiem :grin: bogini dzieki za przepis

Kitty ciesze ze podsunelam Ci pomysl na jutrzejszy obiad :-) a czemu sadzisz ze z zamilowania cukiernikiem jestem ..?? :grin:

Wiecie lubie gotowac ale czasmi nie mam pomyslu co zrobic na obiad w takich chwilach najczesciej pytam meza na co ma ochote , a on co ugotujesz to zjem bo wszystko jest dobre no rece opadaja :-D
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 lip 2010, 13:25 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

moniagab, bo zdjecia torcikow widzialam :-D

Ja tez tylko kupuje pomysl na zapiekanke makaronowa i jest pyszna :-D Moze i na rybke kupie, przynajmniej kolejny obiad bedzie z glowy, hihi ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

:grin: to moje slodkie hobby
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

moniagab napisał(a):najczesciej pytam meza na co ma ochote , a on co ugotujesz to zjem bo wszystko jest dobre no rece opadaja
znam ten bol :)))) chlopy...

-kochanie jak wygladam? ladna bluzka?
-moze byc albo we wszystkim ci dobrze(jaasne..)
....czemu nigdy nie jest : o super, albo : beznadziejnie....,,moze byc,,- to najgorsza opcja :P
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 14 lip 2010, 17:57 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

bogini8 napisał(a):
moniagab napisał(a):najczesciej pytam meza na co ma ochote , a on co ugotujesz to zjem bo wszystko jest dobre no rece opadaja
znam ten bol :)))) chlopy...

-kochanie jak wygladam? ladna bluzka?
-moze byc albo we wszystkim ci dobrze(jaasne..)
....czemu nigdy nie jest : o super, albo : beznadziejnie....,,moze byc,,- to najgorsza opcja :P

Chyba kazdy facet tak ma :-D
W sumie jak sie mojemu mezowi cos nie podoba, to mowi, ze to zle na mnie lezy,albo ze brzydkie...ale jezeli mi sie podoba to moge kupic :-P hehe ;)

Kurcze, a ja dzisiaj robilam mizerie do obiadku i obieralam ogorka nad koszem a ten mi wpadl na samo dno :-( No i po mizerii, bo wiecej ogorkow nie mialam :-(
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 14 lip 2010, 18:39 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

ja wroce jeszcze do tematu samochodowego :wink:
mysle, ze jezdzic trzeba lubic - wtedy lepiej to wychodzi :smile:
mnie na drogach przerazaja "wariaci" i ci..a. serio, z obserwacj codziennych wnioski mam takie, ze pchaja sie wszedzie na chama, w waskiej ulicy nigdy nie ustapia a jeszcze beda probowac sie zmiescic. nic dziwnego, ze maja takie zajechane i zniszczone auta. a jak ustapisz im pierwszenstwa to nawet reka nie kiwna - nic. az strach sie bac :roll:

co do obiadu, to dzis mialam kotlet z piersi, mlode ziemniaki i salata ze smietana (tak jak na mizerie) - pycha :585: :-D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Kitty napisał(a):Kurcze, a ja dzisiaj robilam mizerie do obiadku i obieralam ogorka nad koszem a ten mi wpadl na samo dno No i po mizerii, bo wiecej ogorkow nie mialam


o masz ci los:/ dlatego ja obieram wszystko na szafce nad jednorazowka zazwyczaj:P lub nad talerzem badz deska

agg, no ci..a wszystkim wjezdzaja jak ie w bok to w tyl.i wszedzie sie wciskaja jakby to ich drogi byly.

ja na obiad tez kotlet z piersi ziemniaczki z koperkiem i buraczki:)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 14 lip 2010, 20:33 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

bogini8 napisał(a):ja na obiad tez kotlet z piersi ziemniaczki z koperkiem i buraczki:)

dobry kotlet nie jest zly :-D jak widac populrny i latwy pomysl na obiad :-P
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez olivka » 14 lip 2010, 21:31 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Witam i ja z wieczora

schaboszczaczkami tu pachnieeeee
ja czesto jak koncza mi sie pomysly to korzystam z przepisow na wielkim zarciu, fajna strona, pod przepisami sa komentarze takze mozna mniej wiecej wywnioskowac czy przepis dobry i warty przyrzadzenia ;)
agg napisał(a):ze pchaja sie wszedzie na chama, w waskiej ulicy nigdy nie ustapia a jeszcze beda probowac sie zmiescic. nic dziwnego, ze maja takie zajechane i zniszczone auta.
we wlasnym kraju maja dziurawe drogi zwane ulicami, zero swiatel czy przepisow to co sie dziwic ze i tu jezdza jak patafiany ;) :roll:

bogini8 napisał(a):kotlety schabowe w panierce ziemniaczanej!!

tej wersji nigdy nie jadlam.
napewno wyprobuje bo u nas kurczaczka zajada sie czesto ;)
pozdrawiam ;) ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

No wlasnie tak tymi schboszczakami tu zalatuje ze dzis na obiada je zrobie a co tam agg i salate ze smiatnka rowniez :razz:


Jak myslicie wypogodzi sie jeszce ? wakacje sie zaczynaja moglo by ciepelko wrocic,no i prania mi sie nazbieralo nie mam gdzie suszyc juz :(
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

czesc dziewczyny,i ja tez sie przylacze jako 30-tka,zona (prawie)-matka (napewno) i kochanka(rowniez),mieszkam na Yardley i tez napilabym sie kawki w towarzystwie i przy babskich ploteczkach,wiec jak sa jakies kolezanki chetne to zapraszam.piszcie na maila

mikimaja
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 10 maja 2010, 05:53
Reputacja: 0
Neutralny

Anastazja ja nawet nie chce myslec co bedzie jak pogoda bedzie do du....moi chlopcy dostana swira w domu a tak jak pogoda to na trampoline i do basenu moge ich wygnac,jeszcze tylko tydzien szkoly i licze ze pogoda sie wyrobi.
Co do schaboszczakow to moi wola z kurczaka zreszta jakos miesko kurczakowe lepiej im podchodzi,u mnie dzis paleczki mizeria i ziemniaczki.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

No ja te schaboszczaki to tez z piersi robie :)

mikimaja witaj :)


Wywiesilam pranie na dwor mam nadzieje ze nie bedzie padac :roll:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron