Jak sie mowi paleciak po angielsku?

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

MężczyznaPostNapisane przez Sajmonides » 14 lip 2009, 11:55 Jak sie mowi paleciak po angielsku?

Pytanie takie jak w temacie. Nikt mi nie uwierzy, ale nawet google nie wie, heh.

Pozdrawiam

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 42
Dołączył: 31 paź 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bugnieszka81 » 14 lip 2009, 12:27 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

PALLET JACK :twisted:

bugnieszka81
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 24 mar 2009, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lider » 14 lip 2009, 13:04 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

pump track :-) .
Avatar użytkownika
Lider
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 43
Dołączył: 27 lut 2008, 07:35
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez WLOD » 14 lip 2009, 14:19 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

jezeli powiesz pump truck to na pewno kazdy bedzie wiedzial o co chodzi

WLOD
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 15 lip 2007, 09:10
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 14 lip 2009, 19:51 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

hand fork lift (tak mowili w fabryce jak pracowalem)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 14 lip 2009, 20:19 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

rucksack tez sie uzywa
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez jed » 14 lip 2009, 21:30 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

Wow, plazerman, ale sie avatara dorobiles :) Pare dni temu nawet widzialem taki samochod u mnie pod domem.
Ja jestem specjalista w tej dziedzinie, ale nie wiem czy paleciak to to co pomaga palete ciagnac czy palety ustawiac w wierzyczke. :D

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 15 lip 2009, 09:56 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

jed napisał(a):Ja jestem specjalista w tej dziedzinie, ale nie wiem czy paleciak to to co pomaga palete ciagnac czy palety ustawiac w wierzyczke. :D

To faktycznie specjalista jestes niesamowity...
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 15 lip 2009, 14:55 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

jed napisał(a):Wow, plazerman, ale sie avatara dorobiles :) Pare dni temu nawet widzialem taki samochod u mnie pod domem.
Ja jestem specjalista w tej dziedzinie, ale nie wiem czy paleciak to to co pomaga palete ciagnac czy palety ustawiac w wierzyczke. :D


Paleciak to ten co mozesz tym tylko ciagnac a co moze ustawic w wierzyczke to bedzie piesek
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 lip 2009, 15:35 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

paleciak to pump truck [pamp trak] albo pallet truck [palet trak] i to pomaga ciagnac

wozek widlowy to fork truck [fork trak] (fork to widelec) i to jest to co ustawia w wiezyczke

sack truck [sak trak] doslownie 'wozek do workow', 2 kolowy wozeczek z mala platforma uzywany np do transportu pralek itp, moze tez wystepowac jako trolley [troly]

[ Dodano: Sro Lip 15, 2009 16:36 ]
Katik napisał(a):To faktycznie specjalista jestes niesamowity...


no pewnie, chuck norris to przy nim amator.........

:-)

pe
Załączniki
trucks2.jpg

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez jed » 15 lip 2009, 18:14 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

Wiemy co to jest FLT, Pani/Panie KAPE, ale jest tez taka maszyna, ktora ustawia 10 palet na sobie (wieżyczka) i do niej lub z niej wyciagasz to tym swoim recznym.
Norris nie ma tu nic do rzeczy, nie klocmy sie dzieci

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 16 lip 2009, 20:30 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

"Jak sie mowi paleciak po angielsku?"

Ciężko napisać jak się mówi wydaje mi się że zbliżone to będzie do PEJLISIEJK ale mogę się mylić bo mi syntyzator mowy nawala :))))

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 17 lip 2009, 17:57 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

hehe na poczatku chcialem napisac cos podobnego
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 17 lip 2009, 18:04 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

Po mojemu fork to widly http://www.merriam-webster.com/dictionary/fork , ale mam wyrozumialosc dla mniej zaawansowanych w rozwoju. Problem w tym, ze jak sie Polacy maja potem nie smiac z Anglikow, skoro tym sie wydaje ze na wozku z widelcami a nie widlowym jezdza?
Skoro Was slowo 'ekspertem' drazni to przepraszam. Takie to zartowliwe bylo, jednoczesnie nie demonstrujac braku znajomosci zagadnienia. Przypominam, ze robie z siebie idiote mimo ze idiota nie jestem, ale poniewaz jedyny cel mej obecnosci tutaj jest niegotowy lub niezainteresowany, to znow przypominam: byc tu nie musze.
A ze Pe jest rodzaju meskiego to bez sledzenia sie domyslilem. Gorzej, ze nadmeskiego tez bywa.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 lip 2009, 18:12 Re: Jak sie mowi paleciak po angielsku?

i to nazywa sie dialog bez granic. pisze odpowiedz na posta tu: http://bham.pl/forum/viewtopic.php?p=54541#54541

a kontrodpowiedz pojawia sie tutaj. brawo brawo, w ten sposob na pewno zachowamy lad i porzadek.

jed napisał(a):nadmeskiego


najpierw postaw obiad i kino a dopiero wnikaj w rodzajniki....... ja nie z tych

pozdr

pe

KA i PE
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK