ODMOWA WORKING TAX CREDIT

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez jadzia » 7 lis 2010, 15:52 Re: ODMOWA WORKING TAX CREDIT

Jolaos i pozostali!, nie wiem jak dlugo tu zamieszkujecie /ja jestem 2, a pracuje 1 rok/ ale przez ten okres powinniscie juz co nieco zauwazyc. Przeciez my Polacy mamy tutaj tylko pracowac, a jak juz chcemy cos wiecej za to ze pracujemy na benefity dla leniwych tubylcow, to zaczyna sie zabawa.
A wiec - ODWOLUJCIE SIE!!!, urzedasy maja chyba jakies ciche przykazania do przestrzegania i w pierwszej wersji odmawiaja prawie wszystkim /polakom/ i wszystkiego, po odwolaniu okazuje sie, ze jednak mamy prawo, ale nie oczekujcie wytlumaczenia ani usprawiedliwiania sie, tutaj jestesmy dobrzy tylko do tego, aby pracowac za najnizsza krajowa, a jak cos chcemy, to by nas najchetniej usunieto.
Awiec nie dajmy sie i do roboty - odwolywac sie!!! :mrgreen:

jadzia
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 15 sty 2009, 13:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 8 lis 2010, 10:24 Re: ODMOWA WORKING TAX CREDIT

jadzia napisał(a):Jolaos i pozostali!, nie wiem jak dlugo tu zamieszkujecie /ja jestem 2, a pracuje 1 rok/ ale przez ten okres powinniscie juz co nieco zauwazyc. Przeciez my Polacy mamy tutaj tylko pracowac, a jak juz chcemy cos wiecej za to ze pracujemy na benefity dla leniwych tubylcow, to zaczyna sie zabawa.
A wiec - ODWOLUJCIE SIE!!!, urzedasy maja chyba jakies ciche przykazania do przestrzegania i w pierwszej wersji odmawiaja prawie wszystkim /polakom/ i wszystkiego, po odwolaniu okazuje sie, ze jednak mamy prawo, ale nie oczekujcie wytlumaczenia ani usprawiedliwiania sie, tutaj jestesmy dobrzy tylko do tego, aby pracowac za najnizsza krajowa, a jak cos chcemy, to by nas najchetniej usunieto.
:


Normalnie usmialam sie po pachy :576: :576:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO