West Bromwich polską dzielnicą!?!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 6 cze 2012, 09:08 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

pabloski napisał(a):Znalem kolesia, ktory organizowal rozne takie spotkania ale w innym miescie. Dostal lokal od councila, nawet fajny. Tylko, ze to krotko trwalo, bo ludzie przestali przychodzic. Nie bylo procentow, wiec kazdy zlal. Wiem, ze w Birmingham w polskim "domu" sa takie spotkania dla mam z dziecmi.



Problem z tym że Birmingham nie jest blisko. To trochę głupie że jak nie ma chlania nie ma spotkania.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 6 cze 2012, 09:30 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

no własnie ja moge bez procentów;) i wolałabym w walsall ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 6 cze 2012, 11:44 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

pabloski napisał(a):Powiem jedno, zebysmy unikali tworzenia wlasnych dzielnic i przenikajmy roznymi drogami do rdzennego spoleczenstwa. Bedziemy bardziej respektowani i milej przyjmowani jako sasiedzi w dobrych dzielnicach. A podmioty typu czerwony nos, zero angielskiego plus flaszka, browar i lacina to polecam trzymajcie sie razem, najlepiej gdzies gdzie nikt was nie widzi, bo wstyd!!


Ja pojde dalej- przenikajmy do angielskiego spoleczenstwa poprzez obejmowanie wolnych zawodow- prawnik, lekarz, urzednik. Przejmujmy angielskie gazety i media aby ksztaltowac opinie publiczna wedle naszego unania. Wchodzmy w zwiazki malzenskie z bogatymi rodami angielskimi.

:) ale sie rozmarzylem, Protokoly Medrcow S :grin: yjonu to byla taka tajemnicza lektura

Dodano: -- 6 cze 2012, 12:46 --

A jesli dokuczaja Wam osoby pijace alkohol pod sklepem to najlepiej zadzwonic po policje, pare razy ich zgarna i bedzie spokoj jak makiem zasial.

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 6 cze 2012, 22:37 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

Wolne zawody juz dawno sa obejmowane przez emigrantow chocby dlatego, ze kazdy ufa swojemu. A na przejecie mediow i te zwiazki to troche masz za wybujala wyobraznie.

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 7 cze 2012, 09:30 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

Ivoneczka23 napisał(a):no własnie ja moge bez procentów;) i wolałabym w walsall ;)


tu się zgodzę w 100% warto się czasem wymienić spostrzeżeniami i doświadczeniami na emigracji, a przy okazji jakieś miejsce dla dzieciaków by mogły się spotkać i pobawić razem. Pewnie mamusie już to na innym temacie obgadały :)

co do nas tatusiów to my już sobie tematy znajdziemy. a co do miejsca to jak najbardziej walsall ;)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 7 cze 2012, 09:51 Re: West Bromwich polską dzielnicą!?!

moze warto to jakos zorganizowac...wiecie jak to sie zalatwia od strony councilu ? co trzeba wypelnic, jakie wymogi spelnic by przydzielono taki lokal ?
ja chetnie bym pomogla, chocby dogadaniem sie z nimi i przygotowaniem dokumentow- polecam sie na przyszlosc :)
fajnie by bylo spotkac sie przy kawie, a i dzieci by sie mogly pobawic...:)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron