Witam Wszystkich serdecznie.
Napisane przez kmc » 9 cze 2012, 21:18 Witam Wszystkich serdecznie.
-
- kmc
- Przyczajony
- Posty: 9
- Dołączył: 9 cze 2012, 20:52
- Reputacja: 0
Napisane przez Mherba » 9 cze 2012, 21:25 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
Polozenie, budowa geologiczna, historia, zabytki i atrakcje?
Pozdrawiam
Pytanie na pol zartem :)
-
- Mherba
Napisane przez kmc » 9 cze 2012, 22:10 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
-
- kmc
- Przyczajony
- Posty: 9
- Dołączył: 9 cze 2012, 20:52
- Reputacja: 0
Napisane przez Mherba » 9 cze 2012, 22:16 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
-
- Mherba
Napisane przez kmc » 9 cze 2012, 22:28 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
-
- kmc
- Przyczajony
- Posty: 9
- Dołączył: 9 cze 2012, 20:52
- Reputacja: 0
Napisane przez Mherba » 9 cze 2012, 23:04 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
-
- Mherba
Napisane przez kmc » 10 cze 2012, 05:45 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
P.S.
Z góry przepraszam, że tak rozpisałem się w sumie pod nieodpowiednim tematem. :?
-
- kmc
- Przyczajony
- Posty: 9
- Dołączył: 9 cze 2012, 20:52
- Reputacja: 0
Napisane przez vactum77 » 10 cze 2012, 09:06 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
kmc napisał(a):Chcę kupić i przyciągnąć samochodem zarejestrowanym w U.K. przyczepę kempingową. Wcześniej kupić zarówno jedno jak i drugie tu na miejscu. Dowiedziałem się już, że wystarczy przełożyć tablicę rejestracyjną z tyłu samochodu na przyczepę i ponoć to załatwia sprawę. Ja jednak zastanawiam się czy jak przełożę już tą tablicę to mogę tak po prostu z "gołym tyłkiem" samochodu przejechać przez Anglię, Belgię, Holandię, Niemcy i Polskę? Czy muszę postarać się o dodatkową trzecią tablicę do tego zestawu? Jeśli tak, to gdzie mam się po nią udać? Przeczytałem także że ubezpieczenie z samochodu przechodzi na ciągnącą przyczepę. Ja nie wiem jednak czy odbywa się to automatycznie, czy muszę coś jeszcze doubezpieczyć? Jeśli wystarczy tylko ubezpieczenie samochodu na jazdę tego zespołu pojazdów przez Anglię to czy zadowoli to także Policję w państwach tranzytowych? Sporo rzeczy z tego tematu nie jestem jeszcze pewien.
P.S.
Z góry przepraszam, że tak rozpisałem się w sumie pod nieodpowiednim tematem. :?
tak jak kolego pisales, tablice przekładasz z tylu na przyczepę, jak chcesz nowa tablice to mozesz kupić na e-bay, halfords, lub lokalne sklepy z czesciami samochodowymi, koszt 5-10 funa zalezy gdzie kupisz. ubezpieczenie samochodu pokrywa przyczepke takze bez problemu po europie. bedziesz kupował kamping popros o rachunek bedzie ci potrzebny przy sprawdzeniu podczas kontroli czy jej nie ukradłeś. hak w aucie, lepiej bys mial tabliczke na haku lub dokument ze garaz ci go zakladal. szwaby czepiaja sie o byle g_ _ no. to tyle z mego doswiadczenia. pozdrowienia i szerokosci. ;)
-
- vactum77
- Raczkujący
- Posty: 61
- Dołączył: 26 cze 2011, 22:50
- Reputacja: -2
Napisane przez kmc » 10 cze 2012, 09:43 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
-
- kmc
- Przyczajony
- Posty: 9
- Dołączył: 9 cze 2012, 20:52
- Reputacja: 0
Napisane przez vactum77 » 10 cze 2012, 13:28 Re: Witam Wszystkich serdecznie.
kmc napisał(a):Dzięki vactum77 za pomoc. Po tym co napisałeś wnioskuję że taką tablicę to równie dobrze mogę sobie sam zrobić. 8)
o ile bedzie taka sama i żółta. inaczej zaplacisz 50 euro. wiem z doswiadczenia. :oops:
-
- vactum77
- Raczkujący
- Posty: 61
- Dołączył: 26 cze 2011, 22:50
- Reputacja: -2