nie moge znalezc pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez magdi8282 » 20 mar 2007, 18:42 nie moge znalezc pracy

Witam wszystkich. Mam dzis tak straszny dolek psychiczny,ze postanowilam tu wejsc(choc nigdy tego nie robie) i wyzalic sie nieznajomym bo tak jest najlepiej :cry: Mam dzis jeden z jagorszych dni jakie tu przezylam od ponad 1,5 roku. Meczy mnie ten kraj,mecza mnie ci ludzie ale jeszcze bardziej meczy mnie szukanie pracy :roll: czemu wszystko musi byc takie trudne? od prawie miesiaca szukam pracy,ale nie chce pracowac na tasmie i moze dlatego mam taki problem ze znalezieniem czegos. Ale dlaczego?-sama nie wiem-mowie dobrze po ang,mam dosw. w cateringu i officie-mam po prostu w zyciu pecha jak nikt inny chyba-zalamac sie mozna. Doluje mnie jeszcze bardziej swiadomosc,ze moj chlopak pracuje i pociesza mnie mowiac zebym sie nie przejmowala,ze na pewno cos znajde,a ja zle sie czuje siedzac w domu,niezarabiajac ani funta. ide sie wyplakac...

magdi8282
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 10 lip 2006, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 20 mar 2007, 20:46 Re: nie moge znalezc pracy

Przestan... :neutral: jak to czytam to tak jak bym siebie widziala kilka miesiecy temu. Rowniez mialam dola, gdyz nie moglam znalezc tego co chcialam :neutral: i powiem Ci ze nadal nie znalazlam tego ale robie narazie to co robie (gastronomia niestety) i jestem zbyt zmeczona zeby myslec i dalej sie dolowac. W tej chwili wrocilam do watku szukania pracy ale juz z pewnym dystansem nie jak kilka miesiecy temu ze momentami to juz nawet mi sie niechcialo zyc (powanie) Najbardziej bolalo to ze maz ma dobra robote w banku a ja... Zrozumialam jednak fakt ze nie wszystko mozna miec odrazu.... Jestem poprost niecierpliwa :wink: Nie martw sie.... to minie nie jest to warte nerwow zobaczysz jeszcze bedziesz sie z tego smiala. Pozdrawiam i odzywaj sie do Nas :lol:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez magdi8282 » 20 mar 2007, 21:03 Re: nie moge znalezc pracy

Dziekuje Ci za pocieszenie, najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to,ze ja wiem,ze masz racje :wink: bo czytajac swoj post pewnie tak samo bym poradzila-"nie martw sie,bedzie dobrze". Teraz musze sobie tak wmawiac,bo inaczej zupelnie nie mam szans na znalezienie pracy w grobowym nastroju. Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepszy dzien. Pozdrawiam mocno i dzieki za wsparcie!

magdi8282
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 10 lip 2006, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 20 mar 2007, 21:12 Re: nie moge znalezc pracy

Wiesz jak dziala autosugestia :wink: Powtarzaj sobie: "Mam pozytywne nastawienie do zycia" Wiem ze to glupio brzmi ale naprawde pomaga. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 mar 2007, 21:27 Re: nie moge znalezc pracy

Magdi, nie jestes sama! Wiesz, kazdemu kto tu jest, na obcej ziemi, z obcymi ludzmi, z dala od bliskich ma zle i badzo zle chwile- ktore przechodza w koncu. :neutral:
Nawet ci co pracuja maja gorsze chwile, nie tylko ci ktorzy maja 'dluzsze wolne'.
Najwazniejsze w tym wszystkim-wedlug mne- jest to ze masz przy sobie kogos kto sie toba opiekuje i da ramie do wyplakania a ty, Gwiazdo, nie poddajesz sie i chcesz pracowac! :mrgreen:
Nie wmawiaj sobie ze masz pecha i takie tam. Usmiechnij sie, zrob sobie przyjemnosc, idz sie rozerwac- odpoczniesz od tych czarnych mysli :wink:
I, ej!, nie truj sobie ze nie zarabiasz ani funta. Tu jest Anglia, wystarczy jeden zeby pracowal i nedzy sie nie spotka :mrgreen:
Praca jest, dla kazdego, tlyko trzeba DOBRZE szukac.
Glowa do gory i- PISZ TU CZESCIEJ :mrgreen:
:roza: :roza: :roza: HOP! lap kwiatki
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 20 mar 2007, 21:34 Re: nie moge znalezc pracy

Jestem pod wrazeniem, spodziewalam sie z Twojej strony... tego co zwykle a tu... Lukasz potrafisz zaskakiwac :wink: az mnie rozczuliles :grin:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 20 mar 2007, 22:16 Re: nie moge znalezc pracy

Ja tez jestem pod wrazeniem. A najbardziej rozczulajace jest `hop lap kwiatki`

To ja tez sie dorzuce
:roza: :roza: :roza: :roza:


i jeszcze tona pocieszenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 20 mar 2007, 22:17 Re: nie moge znalezc pracy

Lukaas ma rację, wystarczy aby pracował jeden.
Głowa do góry i wszystko inne też... czasami potrzeba czasu... przesilenie wiosenne, wszyscy czujemy się zmęczeni, zrezygnowani i dopada nas melancholia.
Mój mąż przez 1,5 roku pracował sam, a ja siedziałam z synkiem w domu. Starczało zawsze... nigdy nie mieliśmy pustej lodówki.
Teraz ja pracuję w swoim zawodzie, praca z upośledzonymi w domu opieki, lubię to co robię, chociaż czasami też się zastanawiam nad zmianą pracy. Zastanawiam się nad pójściem do szkoły, zrobić popularną w UK księgowość i poszukać pracy w tym kierunku, bo lepsze zarobki. Ale z drugiej strony... szufladkować się.... papiery, kawa, komp i ja... nuda, zostanę przy pracy z ludźmi, wolę widzieć ich uśmiechy, jestem towarzyska, wiem, że czuję się komuś potrzebna, uczę się tolerancji, praca ta mało mnie stresuje... wręcz odpoczywam...
Anek, Ty chyba także pracowałaś w opiece, prawda?
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 mar 2007, 04:54 Re: nie moge znalezc pracy

Ja czasem lapie dol bo mam niewielu znajomych- praca, poza praca.. nie to samo co w Pl. no coz, widzialy galy co braly, innit?

Ps.Widze ze niektorzy mnie tu zaszufladkowali :evil: Milo mi- jestem forumowa wiedzma :neutral:


Whatever.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 mar 2007, 07:48 Re: nie moge znalezc pracy

Tak pracowalam prze dosc dlugi czas 2 lata w domu starcow. Przyznam sie ze praca nie nalezala do lekkich zwlaszcza na poczatku. (potem bylam juz tylklo na nockach wiec... :wink: luz) Jednak swiadomosc tego ze pomaga sie tym ludzia w ostatnich chwila zycia naprawde dla mnie wiele znaczyla. Nie zaluje tego czasu i nauczyl mnie wielu rzeczy takich jak: cierpliwosc, wyrozumialosc itp. :wink:

Nikt nie zaszufladkowal Cie Lukasz, sam tworzysz sobie taki wizerunek :wink: Uwazam ze jestes ciekawa osoba na tym forum i bez Ciebie bylo by nudno :lol:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez magdi8282 » 21 mar 2007, 15:54 Re: nie moge znalezc pracy

Czesc! To ponownie ja. Dzis kolejny dzien spedzony na poszukiwaniach pracy-mam nadzieje,ze tym razem przyniesie mi cos lepszego. Dziekuje Wam ze cieple slowa,ktore dodaja mi otuchy i samozaparcia i oczywiscie dziekuje za cudowne kwiatki:) Mysle juz pozytywniej i nie poddaje sie :smile:
Co do znajomych lukaas,ja z chlopakiem mielismy podobna sytuacje,teraz jest juz lepiej ale nadal ciezko znalezc czas na spotkania ze znajomymi chociaz bardzo by sie chcialo. Ale co do Twojej osoby to nie wydaje mi sie zeby ktos taki jak ty mial problemy ze znajomymi :lol: Pozdrowienia!

magdi8282
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 10 lip 2006, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 mar 2007, 16:04 Re: nie moge znalezc pracy

[quote="Anek"
Nikt nie zaszufladkowal Cie Lukasz, sam tworzysz sobie taki wizerunek :wink: Uwazam ze jestes ciekawa osoba na tym forum i bez Ciebie bylo by nudno :lol:[/quote]

Eee tam, moze jestem wiedzma ale pisze z glowy- albo mam dobry humor albo nie ale zawsze pisze prawde.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 mar 2007, 16:08 Re: nie moge znalezc pracy

magdi8282 napisał(a):Co do znajomych lukaas,ja z chlopakiem mielismy podobna sytuacje,teraz jest juz lepiej ale nadal ciezko znalezc czas na spotkania ze znajomymi chociaz bardzo by sie chcialo.


Po malu, magdi, po malu.
Nie tylko ty sie tu rozkrecasz :razz:
W jakiejs komedii powiedzieli ze trzeba 'robic tak zeby sie nie narobic' :mrgreen:
Na wszystko jest sposob.
A w ogole- witamy na pokladzie MS Forum.

Ps. Lee juz dawno za burte wypadl i chyba za nami nie teskni.
Chyba ze znalazl sobie innych ludzi na pocieszenie :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 mar 2007, 22:50 Re: nie moge znalezc pracy

Lukaas85 napisał(a):[quote="Anek"
Nikt nie zaszufladkowal Cie Lukasz, sam tworzysz sobie taki wizerunek :wink: Uwazam ze jestes ciekawa osoba na tym forum i bez Ciebie bylo by nudno :lol:


Eee tam, moze jestem wiedzma ale pisze z glowy- albo mam dobry humor albo nie ale zawsze pisze prawde.[/quote]

A ja niby z ksiazki przepisuje fragmenty bajek :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez te-ha » 21 mar 2007, 23:08 Re: nie moge znalezc pracy

Lukaas kochamy cię :D

bosh... :)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA