Zdjęcie do polskiego dowodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Andra7 » 9 wrz 2012, 16:26 Re: Zdjęcie do polskiego dowodu

Witam! Czy wie ktos moze gdzie mozna bez problemu zrobic zdjecie do polskiego paszportu? Probowalismy w kilku zakladach fotograficznych i niestety nie znaja wymagan do polskiego paszportu.. Dziekuje z gory za pomoc i pozdawiam!

Andra7
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 5 mar 2012, 10:27
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 wrz 2012, 20:13 Re: Zdjęcie do polskiego dowodu

Nie wiem jak w B'ham, ale w konsulacie jest informacja, który zakład fotograficzny może wykonać takie zdjęcia. Był on niedaleko konsulatu.
Ale to było 3 lata temu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez gosiulek » 10 wrz 2012, 09:27 Re: Zdjęcie do polskiego dowodu

Z tego co wiem to nadal jest tam sklep niedaleko konsulatu gdzie babeczka robi zdjecia.Ale jak zobaczylismy jak ona to robi, zdecydowalismy sie od tej pory sami robic.Najwazniejsze to zeby dziecko patrzylo na wprost(jesli chodzi o paszport)i twarz dziecka musi zajmowac 80%zdjecia, jasne tlo.Zreszta wejdz na strone konsulatu i tam podane jest wszystko dokladnie.My zrobilismy tak jak napisalam wyzej, dalismy 2 wersje i pracownik konsulatu wybral najlepsze ale stwierdzil ze sa poprawnie zrobione.Powodzenia.

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 10 wrz 2012, 18:14 Re: Zdjęcie do polskiego dowodu

Jeszcze gdzieś mi się po łbie kołata informacja, że bardzo małe dzieci mogą mieć zdjęcie robione na kolanach rodzica, ale gdzie i kiedy to czytałem, nie mam pojęcia.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron