Okna na wymiar

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez Damiano » 4 lut 2013, 23:19 Re: Okna na wymiar

Te okna chcę dla siebie i będą większe niż metr na metr, więc wolałbym coś lepszego, żebym później nie żałował. Popytam jeszcze znajomych i ludzi w pracy może coś doradzą. W każdym razie dzięki jeszcze raz za odpowiedź:)

Damiano
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 maja 2007, 12:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Młody » 26 lip 2013, 16:13 Re: Okna na wymiar

Czy wiecie może ile kosztują okna uPCV standardowe z 2 albo 3 szybami około 1m na 1m
CASEMENT, Till&Turn i SASH PCV przesuwane góra-dół o standardowych wymiarach? I czy może wiecie ile kosztuje montaż jednego okna przez firmę i jaka jest cena z demontażem?
Może ktoś z was był w jakimś sklepie lub firmie albo sam wymieniał i wie coś na ten temat więcej? Interesują mnie okna w miarę porządne, żeby długo służyły.

Młody
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 6 maja 2006, 21:48
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 9 wrz 2013, 20:17 Re: Okna na wymiar

To ja z pytaniem, które nurtuje mnie od czasu, kiedy chce wymienić drzwi ogrodowe. Czy wszystkie drzwi ogrodowe otwierają się na zewnątrz i mają zawiasy na dworze :? :?:
Czemu ma to służyć, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to oszczędność miejsca w domu :?
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 9 wrz 2013, 20:20 Re: Okna na wymiar

Nie wszystkie ja mam drzwi ogrodowe otwierane do środka.
Możesz sobie wybrać jakie chcesz jak kiedyś zamawiałem drzwi to miałem możliwość wyboru w jaki sposób mają się otwierać.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 9 wrz 2013, 20:44 Re: Okna na wymiar

Masz drzwi pojedyncze back door czy french door ? Z pojedynczymi skrzydłami to faktycznie do środka widziałam w domach, ale z podwójnymi skrzydłami to chyba się nie spotkałam do środka...
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 9 wrz 2013, 20:51 Re: Okna na wymiar

To raczej tak jak napisałaś ze względu na brak miejsca.

Ta tez mam jedne przodu domu, które otwierają się na zewnątrz i maja zawiasy na zewnątrz. Nie wiem czy to jest bezpieczne, ale to są drugie drzwi wiec się nawet nie zastanawiam.

Do ogrodu mam pojedyncze do środka

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 30 wrz 2013, 10:53 Re: Okna na wymiar

Z całego serca mogę polecić firmę Flair http://www.flairwindows.com/, o której pisał kiedyś krisbrumm. Fantastyczna obsługa od początku do końca. Wymieniałam french door, koszt nie najniższy, ale za jakoś trzeba płacić.
Odradzam zdecydowanie firmy http://www.ufitupvc.co.uk/ i http://www.darlastonwindows.com/About_Us.html
Pierwsi mają fatalną jakość produktu, chcieli depozyt i mają beznadziejne komentarze w necie (dobrze, że poszukałam zanim zamówiłam :roll: ) Druga firma nie dba o czas klienta, facet nie pojawił się na dwóch umówionych spotkaniach i nawet nie zadzwonił.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD