Rozmowa do PL WAŻNE!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez st.mariusz » 5 maja 2007, 14:39 Rozmowa do PL WAŻNE!

Witam, b. prosze o informacje jak to jest dokładnie z dzwonieniem do Polski. Chciałbym wiedziec z jakiej karty, budki, czy sieci kom. najtaniej dzwonic. Słyszałem cos o Uni Tel i Euraities, czy O2, ale o co chodzi z tymi jakimis prefiksami, czy czyms? Prosze napiszcie co porostu ttzreba zrobic zeby tanio pogadac z rodzina w Polsce.(nie wiem, np. włozyc karte do budki i co dalej?) z góry dziekuje.CZEKAM

st.mariusz
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 maja 2007, 11:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darco » 5 maja 2007, 16:30 Re: Rozmowa do PL WAŻNE!

Skype :D ,ewentualnie karty uni Tel lub i phone
Avatar użytkownika
darco
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 41
Dołączył: 3 wrz 2006, 11:47
Lokalizacja: Lichfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 6 maja 2007, 10:43 Re: Rozmowa do PL WAŻNE!

poszukaj ten temat byl pezrabiany

jezeli kupujesz o2 najpopularniejsza siec wsrod polakow musisz doladowac powyzej 15f lub wiecej dostaniesz 150 minut darmowych na UK

dokupujac karte np. Uni Tel dostajesz kod pod zdrapka
dzwonisz tylko na numer ktory znajduje sie w prawym gornym rogu numer centrali twojego miasta podajesz kod (automat potwierdza zgodnosc) i wystukujesz 0048(domowy lub komura ) na poske zakonczajac # :mrgreen:
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI