potrzebuje informacji cokolwiek

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 7 sie 2007, 20:12 potrzebuje informacji cokolwiek

witajcie wszyscy dlugo mnie tu nie bylo jakies 2 miesiace sluchajcie mam takie pytanie mam mlodzsa siostre teraz skonczyla gimnazjum w polsce i chce ja wzisc do siebie ale kompletnie nie mam pojecia do jakiej szkoly ma isc najpierw angielski ma w miare opanowany w polsce szkola skonczona z wyroznieniem czy udzielici jakis informacji


pozdrawiam

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 8 sie 2007, 06:45 Re: potrzebuje informacji cokolwiek

Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 8 sie 2007, 07:20 Re: potrzebuje informacji cokolwiek

przejdz sie do councilu do wydzialu oswiaty, moze tam cos wymysla , zeby gdzies, umiejscowic ja w angielskiej szkole. ja mialam rok temu chlopaka w tym wieku, do zadnej do nie chcieli odrazu przyjac, a council odezwal sie po 3 m-cach i chodzi na kurs esol, a nie do normalnego coulleg-u. troche pozno o tym pomyslalas. moze w couniclu cos wymysla. szkoly sa teraz pozamykane, dopiero we wrzesniu otworza. do szkoly trzeba zapisywac luty-maj. natomiast jesli skonczyla 16 lat mozesz probowac zapisac ja do jakiegos college-u
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI