churchill pomocy!!!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ola30 » 20 lip 2007, 11:05 churchill pomocy!!!

Mam prośbę do osób mających ubezpieczenie samochodu w firmie churchill.Wysłałam im zaświadczenie po polsku o moich zniżkach.Odesłali,mówiąc,że akceptują tylko po angielsku.Czy ktoś miał taki przypadek, i jak przetłumaczę to będzie uznane napewno???
I jeszcze gdzie mam to zrobić(jakiś adres) i ile to kosztuje??? dziękuję bardzo
Moje gadu to 1406600

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 20 lip 2007, 15:40 Re: churchill pomocy!!!

Napewno akceptuja znizki z Polski,a tlumaczyc jak zwykle u przysieglego.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julia » 20 lip 2007, 21:47 Re: churchill pomocy!!!

zgadza sie.Sama mialam taki przypadek,przetlumaczona akceptuja na 100%

julia
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączyła: 30 mar 2007, 19:35
Lokalizacja: dolny slask
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 21 lip 2007, 07:17 Re: churchill pomocy!!!

Bez tłumaczenia nigdy nie przyjmą.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 22 lip 2007, 07:17 Re: churchill pomocy!!!

nam przyjeli przetlumaczone nawet faxem, znajomym tesco tez przyjelo bez problemow. swoja droga z kad ci przyszlo do glowy, ze przyjma ci po polsku??? :-)

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 25 lip 2007, 22:15 Re: churchill pomocy!!!

Wozek napisał(a):Bez tłumaczenia nigdy nie przyjmą.



I tu sie mylisz ja wyslalem oryginaly z Pl z dwoch polskich firm i znizki uznane bez problemow, tylko teraz mam problem bo mi nie odeslali i na przyszlosc nie mam juz potwierdzen, jezeli uy nich zostane na lata to - nie ma problemu, boi juz kolejny roczek leci i sami przyslali mi nowa ofertei dodatkowo 20 %
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ola30 » 26 lip 2007, 19:59 Re: churchill pomocy!!!

znalazłam dziś tego tłumacza, ale to kosztuje 75 funtów, więc muszę załatwić tłumaczenie z Polski

[ Dodano: Czw Lip 26, 2007 22:01 ]
wsiaz napisał(a):
Wozek napisał(a):Bez tłumaczenia nigdy nie przyjmą.



I tu sie mylisz ja wyslalem oryginaly z Pl z dwoch polskich firm i znizki uznane bez problemow, tylko teraz mam problem bo mi nie odeslali i na przyszlosc nie mam juz potwierdzen, jezeli uy nich zostane na lata to - nie ma problemu, boi juz kolejny roczek leci i sami przyslali mi nowa ofertei dodatkowo 20 %





a w jakiej firmie uznali Ci polskie zaświadczenie?bo to napewno nie Churchill?

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 26 lip 2007, 21:09 Re: churchill pomocy!!!

no na pewno churchill, kupowalem ubezopieczenie ponad rok temu przez konto w LLoyds tsb, ale ubezpieczenie jest z churchila i dokumenty wysylalem do nich w specjalnej kopercie jaka mi przyslali, dokumentow nie zwrocili, byc moze bylo na nich cos napisane po angielsku, nie pamietam.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ola30 » 14 sie 2007, 11:49 Re: churchill pomocy!!!

wyslalam im to zaswiadczenie tydzien temu a tu pisza ze za tydzien uniewaznia mi polise , a co najlepsze w piewszym liscie kwota łaczna to było coś koło 500 funtów na rok , a ostatnio kwota całkowita to 700 funtów, a jak robię symulację ubezpieczenia (takie najzwyklejsze- nie compresive) to wychodzi około 500 właśnie.zaświadczenie wysłałam listem zwykłym, mam potwierdzenie i kopię zaświadczenia w domu.
chyba oszaleję!!

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jurianglia » 15 sie 2007, 19:56 Re: churchill pomocy!!!

hehe ja miałem podobna sytuację i to niedawno.Tuż przed wyjazdem do polski -gdy przeszłem na churchila-poprosili mnie o zniżki -bo podałem że mam ale im nie dałem potwierdzenia.:)) więc 2 dni przed wyjazdem zagrozili że zerwa ze mna umowe jak im zniżek nie pokaże!! WYSŁAŁEM - z ASDY(bo tam wcześniej miałem-kuresko drogo było z asdzie) w specialu.od tej pory nic nie chca i nie odesłali mi listu z informacja ze straciłem inszuransa...więc chyba jest ok.
a przy okazjii---- nie wiecie czy jak pojade do polski na stałe kiedyś tam to czy JAK WEZMĘ TE ZNIŻKI Z TĄD TO MI JE UZNAJA W POLSCE????- pliss odp także na maila
podziekowania :P:P:) :razz:

jurianglia
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 45
Dołączył: 11 sie 2007, 09:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 15 sie 2007, 20:03 Re: churchill pomocy!!!

mam na dziele ze Home Office nie wyslalas po radziecku czyli w obcym jezyku :P
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI