praca dla kobiet na nocna zmiane??

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 22 sty 2008, 15:47 praca dla kobiet na nocna zmiane??

Wiajcie, potrzebuje namiarow na fabryki lub agencje gdzie jest szansa zalapac sie na nocna zmiane- chodzi mi dokladnie o prace dla mojej dziewczyny, dodam ze probowalismy w wielu agencjach i codziennie przegladam ogloszenia z job center i dalej nic :/ za wszelka pomoc z gory Dziekuje! Pozdrawiam

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 22 sty 2008, 16:01 Re: praca dla kobiet na nocna zmiane??

jesli masz samochod, napewno jest praca na tzw paczkach czyli segregacja paczek w firmach kurierskich, praca w nocki, tylko roznie bywa z iloscia godz.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 22 sty 2008, 16:09 Re: praca dla kobiet na nocna zmiane??

tez o tym myslalem ale z samochodem bedzie ciezko poniewaz mamy jeden i uzywam go ja :/ a zazwyczaj w takich firmach konczy sie o dziwnych godzinach. bylismy raz na rozmowie w tamworth ale oferowali tylko part time wiec sie nie oplacalo.

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sty 2008, 16:17 Re: praca dla kobiet na nocna zmiane??

W hotelah w centrum zawsze szukaja, albo nocnego recepcjonisty, albo nocnego cleanera.

Prosze popytac w :

Hyatt , City Inn, Ramada, Malmaison , Mariott, Holiday Inn, Radisson SAS,


Z tego co pamietam zawsze nam brakowalo staffu na nocki. Praca srednio platna, ale moze warto spróbowac.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 22 sty 2008, 16:28 Re: praca dla kobiet na nocna zmiane??

tego jeszcze nie probowalem , dziekuje za info

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA