West Brom - tani sklep z łóżkami

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 9 sie 2008, 11:39 West Brom - tani sklep z łóżkami

Czy ktoś z Was wie cos na temat sklepów z tanimi łóżkami na West Bromie. Słyszałem że gdzieś taki jest. Nie są to łóżka używane tylko nowe. Pytałem paru ludzi, wszyscy tam byli a nawet coś kupowali ale nie potrafią powiedzieć gdzie to jest :sad: ale to normalka. Nie wiem czy niektórzy są tacy zawistni czy co. Przecież nie stracą na tym jak powiedzą.
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 9 sie 2008, 14:51 Re: West Brom - tani sklep z łóżkami

Nie znam nazwy ulicy ale ale jet to 5 minut od pasażu.Od pasażu kieruj sie w kierunku Handsworth po drodze jest kosmetyczka polska.Przed sklepem są tam rzeczy ogrodowe grille,i tam są właśnie meble nowe i tanie tylko nie pamiętam czy są tam właśnie łóżka.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dodo1928. » 9 sie 2008, 15:00 Re: West Brom - tani sklep z łóżkami

na rookery kolo polskiego sklepu europa delikates ina Soho tez obok job center :wink:

Dodo1928.
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 sty 2008, 15:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hellboy-27 » 9 sie 2008, 18:38 Re: West Brom - tani sklep z łóżkami

Grzes* napisał(a):Czy ktoś z Was wie cos na temat sklepów z tanimi łóżkami na West Bromie. Słyszałem że gdzieś taki jest. Nie są to łóżka używane tylko nowe. Pytałem paru ludzi, wszyscy tam byli a nawet coś kupowali ale nie potrafią powiedzieć gdzie to jest :sad: ale to normalka. Nie wiem czy niektórzy są tacy zawistni czy co. Przecież nie stracą na tym jak powiedzą.


wiesz wyczailem dobry ( tani ) sklep na soho road niestety kawalek od w. bromwich :cry:
zrzuty z ARGOSU tam maja idziesz i sobie w katalogu na miejscu wybierasz :roll:
a lokalizacja..hmmm...jak jedziesz z bromu do centrum prawie na koncu soho zaraz za taka wielka silownia o ( tuz za wielka swiatynia SKH-ow, ta biala :grin: )
Jest tanio 30-40% taniej niz w argos.
pozdrawiam

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 19:39 ]
Dodo1928. napisał(a):na rookery kolo polskiego sklepu europa delikates ina Soho tez obok job center :wink:

a na rookery road to ceny maja kosmiczne :roll:

hellboy-27
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 28 lip 2008, 10:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dodo1928. » 9 sie 2008, 20:22 Re: West Brom - tani sklep z łóżkami

hellboy-27 napisał(a):
Grzes* napisał(a):Czy ktoś z Was wie cos na temat sklepów z tanimi łóżkami na West Bromie. Słyszałem że gdzieś taki jest. Nie są to łóżka używane tylko nowe. Pytałem paru ludzi, wszyscy tam byli a nawet coś kupowali ale nie potrafią powiedzieć gdzie to jest :sad: ale to normalka. Nie wiem czy niektórzy są tacy zawistni czy co. Przecież nie stracą na tym jak powiedzą.


wiesz wyczailem dobry ( tani ) sklep na soho road niestety kawalek od w. bromwich :cry:
zrzuty z ARGOSU tam maja idziesz i sobie w katalogu na miejscu wybierasz :roll:
a lokalizacja..hmmm...jak jedziesz z bromu do centrum prawie na koncu soho zaraz za taka wielka silownia o ( tuz za wielka swiatynia SKH-ow, ta biala :grin: )
Jest tanio 30-40% taniej niz w argos.
pozdrawiam

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 19:39 ]
Dodo1928. napisał(a):na rookery kolo polskiego sklepu europa delikates ina Soho tez obok job center :wink:

a na rookery road to ceny maja kosmiczne :roll:


ja jedynkę za 40 funtów na rokery widziadłem nie wiem czy to dużo czy mało :wink:

Dodo1928.
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 sty 2008, 15:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 9 sie 2008, 22:09 Re: West Brom - tani sklep z łóżkami

hellboy-27 napisał(a):wiesz wyczailem dobry ( tani ) sklep na soho road niestety kawalek od w. bromwich :cry:
zrzuty z ARGOSU tam maja idziesz i sobie w katalogu na miejscu wybierasz :roll:
a lokalizacja..hmmm...jak jedziesz z bromu do centrum prawie na koncu soho zaraz za taka wielka silownia o ( tuz za wielka swiatynia SKH-ow, ta biala :grin: )
Jest tanio 30-40% taniej niz w argos.
pozdrawiam
Na ceny tam to trzeba uwazac. Kupilam szafe w argosie a za jakies pol roku widzialam taka sama wlasnie tam na soho 10F drozej.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron