Porada prawna! Pilne!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez kamawoj » 30 sie 2008, 09:12 Porada prawna! Pilne!

Szukam bezpłatnej porady prawnej w języku polskim. Sprawa jest pilna. Mam do zapłacenia karę ok. £600 za udostępnianie gry komputerowej w sieci (korzystając z programu emule). Nie miałam z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych i nie jestem pewna, czy ktoś próbuje mnie naciągnąć, czy zgodnie z angielskim prawem popełniłam przestępstwo. Pomóżcie!!!

kamawoj
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 sie 2008, 20:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 30 sie 2008, 11:24 Re: Porada prawna! Pilne!

Zgodnie z kazdyn prawem udostepnianie plikow nielegalne. Udostepnianie wg prawa jest gorsze niz zciaganie. Nikt cie nie naciaga i chyba musisz zaplacic.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez fionka » 30 sie 2008, 12:13 Re: Porada prawna! Pilne!

Witam! Zgodze sie z przedmowczynia, ze jest to nielegalne. Wiadomo, prawie wszyscy to robia, ale niewielu ponosi kare..Przykro mi, ze trafilo wlasnie na Ciebie. Porady prawne sa udzielane bezplatnie w polskim centrum na digbeth, o ile dobrze pamietam, to w piatki. Oczywiscie po polsku;). Trzymaj sie, zycze powodzenia ;)
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI