UWAGA NA AGENCJE MIESZKANIOWA "LEGAL PROPERTY LTD."

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez karpat » 13 lut 2008, 20:35 UWAGA NA AGENCJE MIESZKANIOWA "LEGAL PROPERTY LTD."

Jka wyzej,uwaga na ta agencje! To jest banda jakich malo!3 tygodnie temu zalatawialem przez nia mieszkanie na Erdington(wplacilem juz nawet zaliczke 200F).Wszystko bylo wporzadku a dzisiaj przyjezdzamy i okazuje sie ze nic nie jest zalatwione odnosnie naszego wprowadzenia. Informowalem agencje kilka razy kiedy przyjezdzamy i wszystko mialo byc niby OK.A jednak nie. Wlasnie siedzimy w hotelu(60f w plecy) bo okazalo sie ze landlord sobie pojechal gdzies i nie maja kluczy. Do tego on nigdy o nas nie slyszal.Dowiedzial sie dopiero dzisiaj,kilka godzin temu i nie jest w stanie nawet wrocic.Bedzie dopiero jutro i okazuje sie ze wszystko co dogadalismy z agencja to mozemy sobie wlozyc gdzies,bo landlord jest prywatny i on ma swoje wymagania.Okazuje sie ze nie wystarczy dla niego ze mam umowione na jutro kilka interview bo dla niego musze miec robote. Z agencja wszystko bylo dogadane i mialo byc pieknie. Jutro jestem umowiony z tym landlordem ale watpie bym cos zdzialal bo to jakis dziwny gosc jest.Poradzcie mi co robic bo juz obledu dostaje.Czy wiecie moze gdzie znajde mieszkanie z dnia na dzien,albo chociaz jakis pokoj dla dwojga?Jak myslicie oddadza mi chociaz to 200F?Prosze o pomoc.Jesli macie cos to prosze odrazu na gg 5306618 lub kom.07724554989.

karpat
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 12 wrz 2007, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

Podobny numer miałem z agencja lloyds z erdington, jedyne pocieszenie ze chociaz zaliczke zwrocili.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

sprawdź w dziale ogłoszenia - na pewno znajdziesz jakiś pokój
powodzenia

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 44
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mars » 13 lut 2008, 23:04 Re: UWAGA NA AGENCJE MIESZKANIOWA "LEGAL PROPERTY LTD."

na erdingtonie sa polskie sklepy mozna czasem znalezc ciekawe ogloszenia pokoi lub domow,
kup gazete bargain pages sa prywatne ogloszenia ale czeba byc ostroznym (naciagacze)!
powodzenia

mars
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 42
Dołączył: 17 sie 2007, 22:12
Lokalizacja: Polska Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

karpat napisał(a):Jka wyzej,uwaga na ta agencje! To jest banda jakich malo!3 tygodnie temu zalatawialem przez nia mieszkanie na Erdington(wplacilem juz nawet zaliczke 200F).Wszystko bylo wporzadku a dzisiaj przyjezdzamy i okazuje sie ze nic nie jest zalatwione odnosnie naszego wprowadzenia. Informowalem agencje kilka razy kiedy przyjezdzamy i wszystko mialo byc niby OK.A jednak nie. Wlasnie siedzimy w hotelu(60f w plecy) bo okazalo sie ze landlord sobie pojechal gdzies i nie maja kluczy. Do tego on nigdy o nas nie slyszal.Dowiedzial sie dopiero dzisiaj,kilka godzin temu i nie jest w stanie nawet wrocic.Bedzie dopiero jutro i okazuje sie ze wszystko co dogadalismy z agencja to mozemy sobie wlozyc gdzies,bo landlord jest prywatny i on ma swoje wymagania.Okazuje sie ze nie wystarczy dla niego ze mam umowione na jutro kilka interview bo dla niego musze miec robote. Z agencja wszystko bylo dogadane i mialo byc pieknie. Jutro jestem umowiony z tym landlordem ale watpie bym cos zdzialal bo to jakis dziwny gosc jest.Poradzcie mi co robic bo juz obledu dostaje.Czy wiecie moze gdzie znajde mieszkanie z dnia na dzien,albo chociaz jakis pokoj dla dwojga?Jak myslicie oddadza mi chociaz to 200F?Prosze o pomoc.Jesli macie cos to prosze odrazu na gg 5306618 lub kom.07724554989.


mialem podobnie z tym ze to byly zapewnienia "przyjaciela" mojego qmpla z ktorym lecialem... wszystko mialo byc rozowo a wyszla najgorsza chatka na cecil rd, do tego nie mielismy szczescia z hotelem i pierwsza noc spedzilismy w centrum na dworze (jakims rondzie kolo argosa) masakra co ludzie wyprawiaja innym...

pozdro i wiem ze napewno ci sie uda cos zalatwic, w koncu tutaj czlowiek dostaje najlepsza szkole zycia...
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cudnycudak » 4 paź 2008, 17:43 Uwaga na Tony smith propety i agencje legal props

ta te agencje nie oddaja depozytow mnie za 2 plamki na dywanie i 3 na scianie obciarzyli kwota 560funtów depozyt wplacilem 770 niewiem gdzie mam sie zglosic?

cudnycudak
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 paź 2008, 17:32
Reputacja: 0
Neutralny

Odradzam Meridian .... mielismy jaja jakie sobie mozna malo wyobrazic w cywilizowanym swiecie. Z poczatku wygladali calkiem profesjonalnie, a jak mielismy jakies zastrzezenia , to wpadla rodzina wlasciciela agencjji ( i przy okazji wlasciciele domu ) Sistra ze szwagrem ( sporo podpitym i chcieli mnie obic na zgnile jablko ( ramadan mieli pozatym kórwa mac )



Poieprzcie ci..a i nie ufajcie skórwielom


Eklack ( czy jak kolwiek sie to speluje ) mam nadzieje ze szarancza ci zje uszczelki pod glowicami w BMW
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

A może zna ktoś ta agencje - A W Services, Birmingham

882a Alum Rock Road, Ward End, Birmingham, B8 2TY wplacilem zaliczke imam nadzieje że 30-stego dostane normalnie klucze bo tu straszycie. Jak ktoś mial jakieś doswiadczenia z ta agencją to prosze o jakies info :?:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron