"Brak ograniczeń"

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez VA » 13 sie 2010, 09:33 Re: "Brak ograniczeń"

creative_29, tylko raz jechałem tą trasą w środku nocy (ok. 3.30 nad ranem). Tak to prawda, że jest to trasa mało uczęszczana, jeżeli porównać do M6 :-D W ciągu dziesięciu minut to zaledwie 200 czy 300 samochodów.
Częściej jednak tą trasą jeździłem za dnia i na każdym wiadukcie widziałem kamery monitorowania ruchu.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 13 sie 2010, 19:17 Re: "Brak ograniczeń"

creative_29 napisał(a):co do trasy A5 to jets to malo uczesczana trasa-proponuje ci ja sprawdzic i nie ma nigdzie kamer i znakow-juz raz tam jezdzilismy



hahahahhahhaaahahha,
jasne

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 13 sie 2010, 19:21 Re: "Brak ograniczeń"

VA, ja mowie o A5 ktora mozesz dojechAC DO TELFORD a dokladnie o trasie nrA5(watling st) w kierunku Redhill niedaleko Belvide Reservoir-znajdz to sobie.

tam nie ma wiaduktow itp a tym bardziej kamer czy znakow.sa za to lasy pola laki krzewy itp

tak wiec chyba nie o tych samych trasachj mowimy kolego
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 13 sie 2010, 19:41 Re: "Brak ograniczeń"

Faktycznie o innym odcinku A5 myślałem. Na wskazanej przez Ciebie trasie jest tylko jeden wiadukt i jakieś 50 skrzyżowań między rondami. Jakoś nie brałem pod uwagę, że chcesz blokować wszystkie lokalne uliczki.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 13 sie 2010, 19:54 Re: "Brak ograniczeń"

creative_29, wiec proponuje ci zrobmy tak: as the americans say 'put your money where your mouth is'. umowimy sie ze ty zablokujesz jakiekolwiek rondo na odcinku drogi A5 pomiedzy M6 a Telford. wystarczy ze zablokujesz je kompletnie w jednym kierunku na dokladnie 15 minut (900 sekund) w godzinach miedzy 19 a 21 jakiegokolwiek dnia. jesli uda ci sie to zrobic bez konsekwencji policyjnych, i bez zebrania wpierd@l wyplace ci stowe, jesli jednak nie uda ci sie to w calosci ty wyplacisz stowe mnie. nie musisz sie scigac, robic zlotow, jezdzic jakas smieszna grupa itp. po prostu zablokuj rondo w miejscu o ktorym mowisz. zaklad stoi? wszystkich zainteresowanych zapraszam w charakterze kibicow tego happeningu, po zakonczeniu bede kwestowal na kaucje dla kolegi - buzeranta.

pozdr
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 13 sie 2010, 21:41 Re: "Brak ograniczeń"

ja nie blokuje bo-robia to angole i nikt nie mowi o odcinku m6 tylko......................
zanim sie wypowiesz proponuje ci wsiasc w autko bujnac sie na A5 i zobacz czy jest wiaukt,kamery czy znaki a droge mozna zablokowac od Crackleybank do Burlington Pool czyli jakies 3-4mile-to starczy

a jesli chcesz sie zakladac(wnioskujac ze masz jaja)to przyjme twoj zaklad pod jednym warunkiem.....
ze ty przyjmiesz moj zaklad(tj,wyscig na 1mile-wygrany bierze samochod przegranego)

zaklad?

[ Dodano: Pią Sie 13, 2010 22:49 ]
aha tylko wez papiery od auta ja tez wezme bo trzeba je dac mark-owi przed wyscigiem
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 14 sie 2010, 05:48 Re: "Brak ograniczeń"

stary, mowisz (pierd@lisz)o odcinku A5 miedzy M6 a Telford: cyatat '......o A5 ktora mozesz dojechAC DO TELFORD a dokladnie o trasie nrA5(watling st) w kierunku Redhill niedaleko Belvide Reservoir-znajdz to sobie..........'. no wiec wlasnie, znajdz to sobie. rzucilem ci wyzwanie zebys pokryl swoj belkot czynami, a ty tak jak sie spodziewalem wycofujesz sie jak tchorz. albo przyjmujesz zaklad, albo przestan bredzic o blokowaniu rond, legalnych wyscigach, zlotach, autach, cyferkach na szybe, chujach mujach i dzikich wezach...... to jak bedzie? potrafisz pokryc to co opowiadasz tym co robisz, czy tylko gadasz bzdury? kiedy blokujemy rondo? film z tego bedzie hitem na youtube.

pozdrawiam i niecierpliwie czekam na date spotkania

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 14 sie 2010, 08:29 Re: "Brak ograniczeń"

nie pierd@ole itp-skoro cie toi nie kreci to siedz w domku-przed netem i czytaj dalej forum a twoja propozycja?hmm,,,,,,,,,,,,,,ja nie blokuje(nie pojmujesz tego?)bo robia to inni tak wiec w czym masz problem?
a jak chcesz bym zablokowal to nAPEWNO NIE ZA STOWE(bo mandat wynosi 360f i 4p karne)
co do naklejek to wole nakleic literki i liczby na szybe(odnosnie sprzedazy auta) niz jakas karteczke

i gdzie ja napisalem ze to ja blokuje ronda?
ja przyjme twoj zaklad jak ty przymiesz moj-inaczej nie przyjme bo zA STOWE TO..............wiecej qurwa w centrumbierze
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 sie 2010, 12:47 Re: "Brak ograniczeń"

Jak dla mnie ktoś się naoglądał Szybkich i Wściekłych, Szybko i Wściekle, Za Szybko Za Wściekle, Tokyo Drift i takie tam.
No i za dużo nagrał w NFS:U.
I uważa się/grupę za bogów którzy wszystko mogą.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA