Ubior na motocykl

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 22 wrz 2010, 20:07 Ubior na motocykl

Heja
Właśnie zaczynam przygodę z motocyklami, zastanawiam się gdzie można kupić kurtkę, spodnie itp... na motocykl w rozsądnej cenie dzisiaj byłem w bike worlds i kupiłem kask
Niktro Aikido

Teraz zastanawiam się na pozostałymi rzeczami wpadła mi w oko kurtka RST Ventilator II Textile Jacket ale nie mieli mojego rozmairu, i tak sie zastanawiam gdzie by tu podjechać i coś poprzymierzac

Jeśli znasz jakieś duże miejsce typu: sklep :-) nowe badz urzywane ciuchy na motocykl prosze o namiary.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manieklm » 23 wrz 2010, 00:42 Re: Ubior na motocykl

Podjedz sobie do salonu Hondy w Wolverhampton tam maja dosc szeroki wybor , mozesz tez sprobowac w salonie Triumph na Tipton .Sprawdz jeszcze tu Halesowen - oto link http://www.streetbike.co.uk ,
http://www.streetbike.co.uk/index.html?clearance.htm i jest jeszce jeden salon o ktorym wiem w Blackeath . Pozdrawiam
Avatar użytkownika
manieklm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 gru 2008, 17:50
Lokalizacja: West Brom
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcellcortes » 23 wrz 2010, 16:28 Re: Ubior na motocykl

Załączniki
ms.JPG
ms.JPG (22.48 KiB) Przeglądane 8579 razy
Avatar użytkownika
marcellcortes
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 42
Dołączył: 28 kwi 2006, 13:56
Lokalizacja: Szczecin / Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 23 wrz 2010, 17:09 Re: Ubior na motocykl

n0rb napisał(a):Właśnie zaczynam przygodę z motocyklami,


Gratulacje :-) Czym latasz?

n0rb napisał(a):Jeśli znasz jakieś duże miejsce typu: sklep :-) nowe badz urzywane ciuchy na motocykl prosze o namiary.


Polecam odwiedzic:
- J & S Accessories niedaleko Digbeth
- sklep hein gericke, jest tez przy ring road, w centrum B'ham
- ale moim skromnym zdaniem najlepsze sa ciuszki Dainese, jest sklep w Wolverhampton, zobacz www.dainese.me.uk tam znajdziesz adres.

Polecam goretex (albo dainese ma cos podobnego nazywa sie d-dry). Jak nie bedziesz mial kasy na cos porzadnego to jedz do sklepu, przymierz i zapisz sobie jaki rozmiar ci pasuje a potem upoluj cos na ebay.

A na marginesie to zaloz konto na polishbikers.com. Moze sie kiedys spikniemy sie i polatamy razem, aj?

HTH

[ Dodano: Czw Wrz 23, 2010 18:18 ]
Troche prywaty, zupelnie przypadkiem mam kilka aukcji ktore koncza sie w weekend a moga cie zainteresowac :-)
http://cgi6.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll ... 3&since=-1
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 23 wrz 2010, 21:27 Re: Ubior na motocykl

Jak pisze przedmowca, podjechac i poobczajac, poprzymierzac ciuchy to po pierwsze. Wybor powinien byc tez zgodny z typem moto, oraz tym czego od ubrania oczekujesz (czy bedzie jedzone w pogodne weekendy.................., czy na codzien nie baczac na syfiata aure tego zje#$%go kraju). Jak poprzymierzasz a sie nei zdecydujesz na nic, poszukiwania poprzez neta (obczaj rozmiarowke podczas przymiarek). Z firm lokalnych, nie bardzo markowych - ale tez nie syfiatych ( i troche przyjazniejszych dla kieszeni) wymienil bym RST, potem jeszcze RICHA oraz Spada, spokojnie mozna cos wybrac, jak mowie nie top klasa, ale i nie badziew. Z drozszych Rukka, Dainese, Spidi, Uvex itp..........Koncem roku zawsze cos na przecence z zeszlorocznej palety modelowej trafisz, wiec czas pracuje na Twoja korzysc!
A na koniec gratulacje motorka, i pochwal sie co zakupiles!
szerokosci
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 47
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wacos » 1 paź 2010, 18:32 Re: Ubior na motocykl

jeśli nie zależy Ci na czasie to proponuję zaczekać do listopada na motorbike show
ja w tamtym roku kupiłem cały kombinezon, skóra oczywiście, za niecałą stówkę, wszystko fajnie pasowało i nie się nie działa

oto link co gdzie i kiedy...

http://www.thenec.co.uk/whatson/carole- ... cycle-live

pozdro

WacoS BanditoS
obecnie bez bzyka niestety....:(

wacos
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 45
Dołączył: 28 lip 2008, 16:32
Lokalizacja: Pelsall/ Łódź/ Wałcz
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 15 paź 2010, 14:00 Re: Ubior na motocykl

Heja

Po małej przerwie powróciłem na łącza :-)
Co do ubioru to postanowiłem zaczekać na targi w B'ham, rozmawiałem z chłopakami którzy byli na poprzednich targach i mówili że wybór był olbrzymi .

Aktualnie posiadam Gilera Coguar 125, z naklejka L, CBT zrobiłem dwa tygodnie temu, Łatwiznaaaa :mrgreen:

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA