agencje pracy dla nie mieszkających jeszcze w Birmingham

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...
Witam

Chciałabym wyjechać do tego miasta do pracy jak na razie mieszkam w Polsce i chciałabym sobie załatwić pracę zanim tam się przeprowadzę .Interesuje mnie praca bardziej umysłowa niż fizyczna.(mam wyższe wykształcenie i dobrze mówię po angielsku)W związku z tym mam pytanie czy zna ktoś takie agencje pracy które prowadzą rekrutację dla osób nie mieszkających w UK tzn z innych krajów.Mogą to być agencje z Polski jak i z UK .Słyszalam o takich agencjach które prowadzą rozmowy kwalifikacyjne przez skype i na tej podstawie zatrudniają kogoś ale nie znam nazw tych agencji.Jeśli ktoś zna takie agencje pracy to proszę o podpowiedz.Poza tym mógłby ktos z osób mieszkających w Birmingham wypowiedzieć sie jakie są szanse na znalezienie pracy tam jak wygląda rynek pracy jak najlepiej szukac pracy itp.(oczywiście tak ogólnie na podstawie własnych obserwacji gdyz wiadomo ze nikt nie powie mi czy znajdę pracę czy nie heh :) )
Jeśli ktoś zechce służyć radą to byłabym wdzięczna.

alice777
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 23 kwi 2011, 17:13
Reputacja: 0
Neutralny

Bardzo się cieszymy że chcesz podjąć pracę niefizyczną w Anglii. Życzę powodzenia.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

W Birmingham jest największe bezrobocie,aczkolwiek jak będziesz miała szczęście,to pracę znajdziesz.Nie wiem natomiast,czy na odległość będzie to możliwe.
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

alice, ja powiem tak - każdy by tak chciał. I z mojej wiedzy wynika, że baaaaaardzo niewielu się to udaje. Z reguły jak już mają zaklepaną pracę, to po przyjedzie tutaj się okazuje, że już jej nie ma.
Nie liczyłbym na to.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA