Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Music Bugs to przyjazne i interaktywne zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Podczas sesji dzieci zwiększają umiejętności językowe, uczą się liczyć, myśleć i działać w tym samym czasie, oraz rozwijać zaufanie do innych. Nie są to tylko zajęcia edukacyjne, jest w nich również dużo zabawy. Po przez śpiew i muzykę dzieci rozwijają swoja wyobraźnie. 
 
Jingle JO prowadzi zajęcia z muzyki i śpiewu dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 5 lat. Podczas zajęć dzieci uczą się jak poruszać się w świecie muzyki i śpiewu. Jest to zabawa nie tylko dla dzieci, ale również dla ich opiekunów. Jingle JO prowadzi zajęcia w ponad 700 ośrodkach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii.
 
Debutots prowadzi interaktywne zajęcia połączone z zabawą. W sesjach uczestniczyć mogą dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat. Magia opowieści, dźwięków i słów połączone z teatrem jest niezwykle ważne w procesie komunikacji miedzy dziećmi. Podczas każdej odgrywanej historii, prowadzący starają się przenieść dzieci w nowy i ekscytujący świat wyobraźni.
   
Creation Station prowadzi kreatywne sesje zabaw dla dzieci w wieku od roku do 5 lat. Podczas zajęć z rysunku czy modelowania dzieci uczą się obserwować, słuchać oraz pracy w grupie. Prowadzący inspirują i zachęcają dzieci do tworzenia swoich pomysłów oraz ich realizacji.
 
Pyjama Drama prowadzi cztery różne rodzaje zajęć teatralnych. Wszystkie zajęcia są zróżnicowane w zależności od wieku i zapotrzebowania dzieci. Zajęcia są prowadzone dla dzieci w wieku od sześciu  miesięcy do 7 lat.
Na zajęciach dzieci uczą się śpiewać, tańczyć, udawać i odgrywać różne role. Każda sesja jest inna, raz dzieci idą z wizytą do króla w zamku, następnie do kopalni złota lub odkrywają dżunglę.
 

Tumble Tots prowadzi zajęcia dla dzieci od szóstego miesiąca do siedmiu lat, w pięciu różnych grupach wiekowych. Program zajęć jest skonstruowany tak, aby rozwijać umiejętności fizyczne dzieci, zwinność, równowagę i koordynacje. Wszystko to pomaga maluchom rozwinąć pozytywne cechy osobowości, zaufanie i poczucie własnej wartości. Ruch w połączniu z bezpieczną zabawą.

 
Centrum prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 13 miesięcy do 3 lat. „Baby sensory” jest ekscytującym wprowadzeniem do nauki poprzez zabawę i gry. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: Toddler Sense New Explorers (13 – 18 miesięcy) I Toddler Sense Adventurers (18 miesięcy - 3 lata). Podczas pierwszych najmłodsi uczą się działań i urządzeń, które są odpowiednie dla ich wieku i etapu rozwoju.