Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Historyczne tunele i piękne widoki – poznajcie Monsal Trail
Monsal Trail to piękna, wolna od ruchu samochodowego trasa rowerowa i piesza w samym sercu Parku Narodowego Peak District.
 
Dwie atrakcje za free: Dolbadarn Castle & Ceunant Mawr Waterfall
Dolbadarn Castle to fortyfikacja zbudowana przez walijskiego księcia Llywelyna Wielkiego na początku XIII wieku.
 
Baseny i parki wodne w okolicach Birmingham
W okolicach Birmingham znajduje się kilka wartych uwagi parków wodnych i basenów, dzięki którym można miło spędzić dzień. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich.
   
Lickey Hills Country Park
Szukasz miejsca na aktywny wypoczynek dla całej rodziny? Odwiedź znajdujący się w Birmingham Lickey Hills Country Park.
 
Sheldon Country Park
Łąki, lasy, farma ze zwierzętami i punkt widokowy – to wszystko można znaleźć w Sheldon Country Park. Na samym skraju miasta czas jakby zatrzymał się w miejscu.
 
Dziesięć najlepszych tras na jesienne, piesze wycieczki po West Midlands
Gratka dla miłośników pieszych wędrówek. Poniżej przedstawiamy dziesięć leśnych tras, które są szczególnie przyjemne jesienią.
 
Tajemnicze grobowce na Warstone Lane Cemetery
Zabytkowy cmentarz Warstone Lane Cemetery po raz pierwszy otworzono w 1848r. Należał wówczas do Birmingham Church of England Cemetery Company. W 1951r. został przejęty przez Birmingham City Council.
   
Muzeum Thinktank
Muzeum nauki Thinktank ukazuję świat wokół nas oraz życie, jakie prowadzimy. Na czterech piętrach muzeum zgromadzono eksponaty oraz zbiory historyczne z wydarzeń, działań i życia, które nas otacza. Thinktank to nowy sposób patrzenia na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Każdy obszar został zaprojektowany tak, aby ukazać wiedzę o życiu w taki sposób, aby było to zrozumiałe również dla dzieci.
 
Video: Birmingham Balti Triangle
Jednym z miejsc w Birmingham, których z pewnością nie można przegapić, jest Balti Triangle. Znajdują się tutaj wysokiej klasy restauracje nagradzane w krajowych konkursach i rodzinnie prowadzone knajpki, a wszystko pyszne i z posmakiem curry.
 
Strona 1 z 4