Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)Jeziora, plaża i mnóstwo atrakcji  - Cotswold Country Park and Beach
Ścianki wspinaczkowe, mosty, trampoliny i tunele, a przede wszystkim piękna plaża nad jeziorem. Takie atrakcje można znaleźć w miejscu oddalonym zaledwie półtorej godziny drogi od Birmingham.
 
Piękna plaża, czysta woda i jedno z najdroższych miejsc do życia – poznajcie Sandbanks
Gdy myślimy o czwartym najdroższym miejscu do życia, do głowy może nam przychodzić Barbados, czy Beverly Hills. Jednak prawda jest zupełnie inna. Znajduje się ono w Wielkiej Brytanii.
 
Gardom's Edge – piękne miejsce idealne na spacer z dala od tłumów
Gardom's Edge znajduje się w uroczym zakątku Peak District. Są to wystające skały w pobliżu Baslow w hrabstwie Derbyshire w Anglii.
   
Snowdon - Najwyższa góra Walii
Snowdon (Yr Wyddfa po walijsku) to chyba góra, której nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak jeśli ktoś jeszcze na niej nie był lub potrzebuje informacji, zapraszamy do zapoznania się z poniższym opisem.
 
Lynton i Lynmouth Cliff Railway - kolejka w pełni napędzaną wodą
Wielokrotnie nagradzana i słynna kolejka linowa Lynton i Lynmouth Cliff Railway została otwarta w 1888 roku i jest najwyższą i najbardziej stromą koleją wodną na świecie!
 
Dovedale Stepping Stones — wspaniałe miejsce dla całej rodziny
Wędrowcy, którzy kochają wspaniałe plenery, zawsze szukają nowych pięknych miejsc, aby cieszyć się wolnym czasem.
 
Stratford-upon-Avon Butterfly Farm
Stratford-upon-Avon Butterfly Farm to atrakcja dla miłośników motyli i innych owadów. W ogromnych szklarniach turyści mają okazję podziwiać piękno tych stworzeń.
   
Woolacombe - nadmorski kurort w North Devon
Woolacombe to nadmorski kurort znajdujący się w North Devon. Jest idealnym miejscem wypoczynku dla całej rodziny i słynie przede wszystkim ze swojej pięknej i długiej piaszczystej plaży.
 
Weston-Super-Mare - nadmorska miejscowość wypoczynkowa
Weston-Super-Mare to nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona w południowo-zachodniej Anglii, w hrabstwie Somerset, nad Kanałem Bristolskim.
Jedną z wielu atrakcji w mieście jest ogród Jill`s Garden położony  kilka kroków od centrum
 
Strona 1 z 5