Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)Tajemnice i piękno The Wrekin: malowniczy krajobraz pełen historii
The Wrekin to majestatyczne wzgórze w hrabstwie Shropshire w Anglii, które od wieków przyciąga uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów.
 
Chester Zoo: Przygoda w królestwie zwierząt
Chester Zoo to jedno z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie. Zlokalizowany w pobliżu miasta Chester w północno-zachodniej Anglii.
 
Valley of Rocks: Zapierający dech w piersiach widok i geologiczne cudo.
Valley of Rocks, położona w Parku Narodowym Exmoor, na południowo-zachodnim wybrzeżu Anglii, to miejsce o oszałamiającym pięknie naturalnym i znaczeniu geologicznym.
   
Historyczne tunele i piękne widoki – poznajcie Monsal Trail
Monsal Trail to piękna, wolna od ruchu samochodowego trasa rowerowa i piesza w samym sercu Parku Narodowego Peak District.
 
Jeziora, plaża i mnóstwo atrakcji  - Cotswold Country Park and Beach
Ścianki wspinaczkowe, mosty, trampoliny i tunele, a przede wszystkim piękna plaża nad jeziorem. Takie atrakcje można znaleźć w miejscu oddalonym zaledwie półtorej godziny drogi od Birmingham.
 
Piękna plaża, czysta woda i jedno z najdroższych miejsc do życia – poznajcie Sandbanks
Gdy myślimy o czwartym najdroższym miejscu do życia, do głowy może nam przychodzić Barbados, czy Beverly Hills. Jednak prawda jest zupełnie inna. Znajduje się ono w Wielkiej Brytanii.
 
Dwie atrakcje za free: Dolbadarn Castle & Ceunant Mawr Waterfall
Dolbadarn Castle to fortyfikacja zbudowana przez walijskiego księcia Llywelyna Wielkiego na początku XIII wieku.
   
Gardom's Edge – piękne miejsce idealne na spacer z dala od tłumów
Gardom's Edge znajduje się w uroczym zakątku Peak District. Są to wystające skały w pobliżu Baslow w hrabstwie Derbyshire w Anglii.
 
Snowdon - Najwyższa góra Walii
Snowdon (Yr Wyddfa po walijsku) to chyba góra, której nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak jeśli ktoś jeszcze na niej nie był lub potrzebuje informacji, zapraszamy do zapoznania się z poniższym opisem.
 
Strona 1 z 5