Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wydarzenia Ekspres Polarny w Birmingham

22 listopada 2019 00:00 - 22 grudnia 2019 06:00

(Zapisz w kalendarzu)

Birmingham Moor Street Station

Ekspres Polarny w Birmingham
Od 22 listopada do 22 grudnia z Birmingham będą kursowały pociągi na Biegun Północny.

Przejażdżka Expresem Polarnym pozwoli dzieciom i dorosłym przeżyć historię 8-letniego chłopca, który nie wierzył w istnienie świętego Mikołaja.

W Wigilię Bożego Narodzenia został obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprosił chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny.

Od 22 listopada każdy będzie mógł się wybrać w taką podróż dzięki pociągom, które będą odjeżdżać ze stacji z Birmingham Moor Street od czwartku do niedzieli każdego tygodnia, aż do 22 grudnia.

Pociąg odjedzie ze świątecznie udekorowanego peronu numer 4 .

Według organizatorów, konduktor zaprosi swoich pasażerów, aby weszli do środka i przeżyli sceny z filmu opartego na opowieści Chrisa Van Allsburga.

Tańczący kucharze i kelnerzy będą podawać ciasteczka i gorącą czekoladę. Szefowie kuchni będą pokazywać strony z pięknie ilustrowanej książki i czytać razem z rodzinami.

Podczas podróży będzie można zobaczyć kluczowe elementy tej historii - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twojego pociągu.

Po przybyciu na Biegun Północny, będzie można zobaczyć świętego Mikołaja, jego sanie, torbę z zabawkami i gigantyczną choinkę.

Mikołaj wsiądzie do pociągu i wyruszy z podróżnymi w drogę powrotną. Każdy otrzyma prezent świąteczny i odbędzie się śpiewanie kolęd.

Przejażdżka Expresem Polarnym trwa około godziny. Bilety kosztują od 29 do 49 funtów, w zależności od tego, czy podróżujesz w czasie zajęć szkolnych, czy wieczorami i w weekendy.

https://www.thepolarexpressbirmingham.com

Osoby , które wezmą udział w wydarzeniu

Brak potwierdzonych uczestników.

Birmingham Moor Street Station

Birmingham Moor Street, Birmingham, Wielka Brytania
Pokaż trasę

Imprezy dla dzieci    |    Birmingham Moor Street Station


Najbliższe wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.