Promem do francji bez Paszportu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez djmark » 10 cze 2008, 08:51 Promem do francji bez Paszportu

Witam chciałem zapytać czy ktoś z was płynał promem do Francji na samym nowym dowodzie osobistym? bo wszedłem na strone norfolkline i we Faq piszą że potrzebny jest paszport.Płynałem nie dawno z Harwich do holandii i jakos na dowodzie nikt nie robił żadnych,problemów przecież jesteśmy w Unii.

djmark
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 cze 2008, 08:45
Lokalizacja: Kraków Norwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 cze 2008, 09:35 Re: Promem do francji bez Paszportu

Paszport jest potrzebny tylko Anglikom, bo ci nie posiadaja dowodow osobistych. Na dowod przejedziesz smialo. Tylko niektore linie lotnicze robia problemy. Ale bardzo rzadko.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 10 cze 2008, 13:04 spokojnie

na dowod mozesz jechac.

do Hook jak piszesz, do Dover, do Calais jak i do Esbjerg mozna spokojnie na dowod przeplynac.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anula82 » 23 wrz 2008, 09:53 Re: Promem do francji bez Paszportu

Ja zawsze jezdze na dowod chociaz paszport w razie 'w' tez mam przy sobie - ale jak dotad sie nie przydal

Anula82
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 18 wrz 2008, 11:33
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI