loty Birmingham - Bydgoszcz

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Fresa » 25 wrz 2009, 07:32 loty Birmingham - Bydgoszcz

Czy ktoś wie, co jest grane z lotami ryanair Birmingham - Bydgoszcz ? Od 26 października nie można zarezerwować lotu! :sad: Gdzie można się coś o tym dowiedzieć?

Fresa
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 26 sie 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 25 wrz 2009, 08:53 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

z tego co wiem loty B'ham-Bydgoszcz zostaly zawieszone,niestety:-( ; uruchomili za to loty do Bydg. z East Midlands ( z tego co pamietam sroda/niedziela); to sie nalatalismy z B'ham:-( niech ich szlag...

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sieczunia » 25 wrz 2009, 14:29 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

No to pięknie... I znów dojazdy Mnie czekają... :(

sieczunia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 7 sty 2009, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 wrz 2009, 18:48 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

ja na szczescie zalapalam sie na lot z bydgoszczy do brum.. ale kilka dni pozniej i juz by mi odwolali .. a teraz znowu jak bede latac to dojazdy czekaja
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Karollla » 28 wrz 2009, 19:29 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

mówicie, że do East Midlands jest najbliżej? Chciałabym dotrzeć w Listopadzie do Bhm albo z Stockholmu albo z Polski już nawet nie ważne z jakiego miasta.. ale urządzała by mnie właśnie Bydgoszcz.. widzę, że ryanair ma loty do East Midlands z Bydgoszczy ale czy to najlepsze rozwiązanie? Jak uważacie?? :)
Avatar użytkownika
Karollla
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 1 wrz 2009, 22:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 18 paź 2009, 09:37 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

W bham zmniejszaja ilosc samolotow stacjonujacych z 4 do 3 dlatego spada ilosc polaczen, to samo w east midlands tez odchodzi jeden samolot 6->5 :/ taki plan na zime co bedzie w nastepnym sezonie nikt nie wie
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 19 paź 2009, 13:13 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

a ja słyszałam ze to z powodu przebudowy lotniska ale podobn juz ne ma byc ppołaczenia do Bydgoszczy z Bham tylko tylo i wyłaczne z east Midlands
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Karollla » 19 paź 2009, 14:57 Re: loty Birmingham - Bydgoszcz

no ja np zdecydowałam sie na lot Gd -> Bhm zawsze to wygodniej dotrzeć z Bydzi do Gdańska niż potem z east Midlands do Bhm.. tak mi się wydaje ;)
Avatar użytkownika
Karollla
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 1 wrz 2009, 22:00
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron